Wpis z mikrobloga

@rzzz: jeżeli ktoś miałby mieszkać w salonie to masz rację, znalazłeś jedyny powód przez który rozumiałbym oddzielną kuchnie, ale swoją drogą nie rozumiem wykorzystywania salonu jak sypialni ( )
  • Odpowiedz
wiesz że nie ma już 1999 i możesz sobie kupić dobry okap dzięki któremu nawet na kanapie nie będziesz czuł zapachów z kuchni?


@Deska_o0: o #!$%@?, nie wiedziałem że okap pozwoli też pozbyć się rozsypanych drobinek, okruszków, ochlapania albo pryskającego tłuszczu!
  • Odpowiedz
, a aneks jak ma mniej niz 25 to katastrofa


@theoforos1: dokładnie salon + aneks < 25 to porażka. I jeszcze aneks w ciemnym kącie... bez żadnego odseparowania od salonu....
  • Odpowiedz
@theoforos1: to już zależy jaki masz rozmiar pomieszczenia, u mnie przy ~40m dobrze sprawdza się:
https://www.oleole.pl/okapy/akpo-wk-10-isla-bambera-czarny.bhtml

pozwoli też pozbyć się rozsypanych drobinek, okruszków, ochlapania albo pryskającego tłuszczu!


@FLAC: nigdzie tak nie pisałem, dlaczego odnosisz się do własnych urojeń? z jakiegoś powodu blaty robocze w aneksach są zamontowane na jednaj bądź dwóch ścianach, zastanawiałeś się kiedyś dlaczego?
  • Odpowiedz
@theoforos1: przy 20 sprawdzałby się jeszcze lepiej, ale ile wtedy miałoby całe mieszkanie 28? przecież wtedy tym bardziej trzeba walczyć o każdy metr więc tym bardziej aneks a nie wydzielać oddzielne pomieszczenie
  • Odpowiedz
@theoforos1: Mieszkanie nie jest jednostronne, w salonie jest okno z drugiej strony co czyni z niego narożne. To jedno okno robi dużą różnicę w przewietrzeniu takiego mieszkania. Jednostronne bez obchodzenia przepisów są max 2 pokojowe
  • Odpowiedz
wiesz że nie ma już 1999 i możesz sobie kupić dobry okap dzięki któremu nawet na kanapie nie będziesz czuł zapachów z kuchni?


@Deska_o0: otwarte kuchnie powstały z myślą o dużych przestrzeniach w penthousach, gdzie sama przestrzeń jest pewnego rodzaju oddzieleniem dwóch stref od siebie. Robienie otwartej kuchni w salonie który ma 25m2 to kompletny debilizm, siedzisz na kanapie, chodzi ci zmywarka i jakieś urządzenie kuchenne (thermomix) i nie słyszysz tv,
  • Odpowiedz
@FLAC w teorii niby ma na dwie strony bo masz okno na balkon. Czy to kiepski rozkład? No świetnie nie wygląda. Natomiast jakby patrzeć na to co obecnie nasze asy oferują to jest spoko.
  • Odpowiedz