Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 456
@FLAC: a co Ci nie pasuje w tym rozkładzie? Dla mnie wygląda spoko, bez kilometrów korytarzy, oddzielenie sypialni od salonu, nieprzechodnie pokoje.
  • Odpowiedz
@bizmutx: jednostronne mieszkanie, okna do sypialni i pokoju we wnęce budynku (prosi się o drugi balkon jeśli musi być we wnęce), do tego malutki salon z aneksem gdzie wszystko będzie się brudzić od kuchni (tak wiem tutaj wszyscy bogaci i nigdy w domu nie gotują niczego innego niż whisky z lodem).

Aha, no i ten korytarz jest ciemny, nie dojdzie tam żadne światło.
  • Odpowiedz
a co Ci nie pasuje w tym rozkładzie? Dla mnie wygląda spoko, bez kilometrów korytarzy, oddzielenie sypialni od salonu, nieprzechodnie pokoje.


@bizmutx: kuchnia jest z salonem
  • Odpowiedz
Swoją droga powinny być jeszcze z jednej strony, pewnie obchodzą przepisy robiąc jakaś pseudo wentylacje


@TypowaBaba: nie sądzę. 90% nowych mieszkań to mieszkania jednostronne. To druga największa patologia współczesnej deweloperki zaraz po wmówieniu ludziom, że kuchnia w salonie to zajebisty pomysł. XD
  • Odpowiedz
@Krupier: widziałam nawet combo, w deweloperskim zrobiony salon/kuchnia/jadalnia/ przedpokoj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzisz bezpośrednio do jednej izby, bez przedsionka czegokolwiek. Czyli twoje brudne buty stoją naprzeciwko kuchenki mmmm miodzio
  • Odpowiedz
po której stronie świata są okna? Swoją droga powinny być jeszcze z jednej strony, pewnie obchodzą przepisy robiąc jakaś pseudo wentylacje


@TypowaBaba: a nie wiem, na planie nie zaznaczyli xD
  • Odpowiedz
@Rabusek: To kuchnia do małej sypialni + wyburzenie ściany między kuchną i salonem. Na plus kuchnia mimo wszystko schowana, więcej miejsca w salonie na jadalnię, a ten pokoik osobiście odpuściłbym. Ile tam jest, 7m2?
  • Odpowiedz
z aneksem gdzie wszystko będzie się brudzić od kuchni


@FLAC: wiesz że nie ma już 1999 i możesz sobie kupić dobry okap dzięki któremu nawet na kanapie nie będziesz czuł zapachów z kuchni? jeden z wielu problemów na które jest już rozwiązanie, oddzielna kuchnia nie ma najmniejszego sensu
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

oddzielna kuchnia nie ma najmniejszego sensu

Całkowicie się nie zgadzam.

Oddzielna kuchnia jest zbawieniem w przypadku gdy liczba pokoi <= liczba osób w mieszkaniu.

Można myśleć gdy mamy 65 m2+ i 3 pokoje na bezdzietną parę. Przy dzieciach potrzeba 4 pokoi i większej przestrzeni.
  • Odpowiedz