Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do konserw z #konfederacja i #4konserwy. Jak to jest, że PiS jest niby lewicowy a praktycznie zawsze w dyskusjach internetowych jak trafiasz na komentarze pisowców to widzisz coś takiego co jest podejrzanie zbieżne z komentarzami k0nfiarzy?

Bo jak dla mnie opcje są dwie:
1) pisowcy wykorzystują siatkę trolli, by ośmieszyć prawicę w Polsce
2) albo tak naprawdę niewiele różnicie się poglądami od pisowców

~ https://www.wykop.pl/link/6871837/#comment-111387623

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazprawakow #konfedepis #polityka #bekazpisu #neuropa
Pobierz Kryspin013 - Mam pytanie do konserw z #konfederacja i #4konserwy. Jak to jest, że PiS...
źródło: comment_16666046195zNncE3s3phJurfWv5cYBk.jpg
  • 25
Ekonomicznie trochę się różnią, bo nie jest jakimś wielkim sekretem że emeryci są elektoratem bardziej socjalnym niż młodzi dorośli - ale ideologicznie to jest literalnie to samo.


@mnik1: proste. Młodzi dorośli to najbardziej obciążona podatkowo-składkowa grupa w Polsce a emeryci to beneficjent tychże składek i podatków.
@Kryspin013: Najczęściej tak jak PiS głosowała lewica. Fakt nie opinia.


@L3stko:
a) w dupie mam lewicę
b) co to zmienia w przypadku jak weźmiesz pod uwagę nad czym głosowali? Przez sejm przechodzi masa ustaw na różnym poziomie ingerencji w państwo. Przypominam, że to twoi ulubieńcy często głosują za pisowskim pachołkom na wysokich stanowsikach czy np przeciw wotum nieufności np dla czarnka. A tam jest jeszcze gorzej bo zamordystyczne ustawy czy
@Kryspin013: wyciągnij wniosek, dlaczego Lewica popiera pomysły PiSu,


@L3stko: Wyciągnij wniosek dlaczego konfederacja popiera zamordyzm PiSu, a będziesz miał odpowiedź na pytanie retoryczne "dlaczego PiS ma wszędzie w definicji konserwatyzm i partia prawicowa"...

Konfederacja głosuje najczęściej przeciwko szkodliwym dla Polaków pomysłom PiSu.


@L3stko: Nom jak LexTVN, LexCzarnek czy #!$%@? prawo aborcyjne, nie? A to tylko bardzo mały zbiór przykładów z pisowkich wałów przeciwko którym konfa albo nie miała nic
@Kryspin013: pytasz mnie dlaczego konserwatyści popierają konserwatywne postulaty,


@L3stko: raczej dlaczego konserwatyści głosują i bronią tego lewackiego pisu. Cały czas próbujecie udawać, że pis to literalnie lewactwo a k0nfa dzieli z nimi wspólny elektorat czegoś nie jesteś w stanie przyjąć albo to po prostu wyparcie xD

Ty to jesteś jednak cyrkowiec. xD


@L3stko: Ty to jednak jesteś pachołek. xD

PS fajnie tak się odpisuje we wpisie gdzie ktoś cię
@L3stko: raczej dlaczego konserwatyści głosują i bronią tego lewackiego pisu. Cały czas próbujecie udawać, że pis to literalnie lewactwo a k0nfa dzieli z nimi wspólny elektorat czegoś nie jesteś w stanie przyjąć albo to po prostu wyparcie xD


O pan lestkov lolnościowiec klasycznie #!$%@?ł z dyskusji po wytknięciu mu, że pisze nie na temat? xD