Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
909 680 + 27 = 909 707

Miałem podtrzymać passę jeżdżenia po lasach i innym offroadzie, ale cały tydzień padało albo mżyło, wiec stwierdziłem że jak się trochę wyładniło to lepiej jednak coś mniej błotnistego na sliki.

No i objechałem trochę Bydgoszczy, obejrzeć z bliska jeden z moich ulubionych budynków w mieście - budynek dyrekcji pruskiej kolei, w stylu manieryzmu niderlandzkiego. Był też przejazd ul. Cieszkowskiego, którą lubię bo ma taki cicho-spokojny klimat (tak, wiem że nie zawsze tam było/jest spokojnie ;)) i bydgoską bazylikę, którą jak zobaczyłem wiele lat temu po raz pierwszy na żywo, to byłem mocno zdziwiony że stoi tu kościół w takim stylu i nic nigdy o nim nie słyszałem :D

Przy okazji wpadli jakieś squadratinhos, może kiedyś połatam tam dziury w centrum.

Tak w ogóle to w ciągu 2 miesięcy umiera drugi zacisk hamulców, tym razem przedni. Jakby ktoś się zastanawiał to gówniane Promaxy DSK-300R wytrzymują kilkanaście tysięcy kilometrów po płaskim, a potem się rozsypują. Hamują do połowy zakresu, a potem przeskakują i puszczają (pod palcami uczucie jak przy zerwanej lince). Po odpuszczeniu klamki manewr się powtarza.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
Pobierz cultofluna - 909 680 + 27 = 909 707

Miałem podtrzymać passę jeżdżenia po lasach i in...
źródło: comment_1666538001CnQq7OZeKM72eOzngaXB0i.jpg
  • 4
@cult_of_luna miałem ten sam problem, w środku zacisk jest na drucie który wypada z takiej dziurki na której się trzyma, trzeba go rozkręcić, ułożyć w odpowiednim miejscu i powinno pomóc (tylko uprzedzam, że to cholernie upierdliwe żeby to złożyć odpowiednio)
Udało mi się to naprawić ale i tak finalnie wymieniłem zaciski na avida