Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie auto dla samotnego przegrywa tak do 20 tysięcy? Coś nie nudnego i najlepiej ładnego z wyglądu. Fajnie też jakby było w miarę mocne. Moje typy:
- Meriva OPC
- Corsa OPC, ale może być ciężko w tych pieniądzach
- Smart Roadster (wersja 82 KM)
- Citroen C2 VTS
- Polo IV GTI
- Peugeot 207 RC
Co sądzicie o moich propozycjach? Przyjmę też jakieś inne propozycje
#motoryzacja #samochody #cokupic
  • 43
  • Odpowiedz
Coś nie nudnego i najlepiej ładnego z wyglądu. Fajnie też jakby było w miarę mocne. Moje typy:


@diagnoza-przegryw: dałeś same nudne, niewygodne i szczerze mówiąc wolne auta

9-3 Aero z softem na 250 koni i 350Nm daje radę

celica VII TS


@Karbon315: to jest okropne auto, wygląda ładnie ale jest mułem. Najmocniejszy silnik ma tam 180NM
  • Odpowiedz
Już sobię tą kozę wyobrażam z 2.8 biturbo( ͡° ʖ̯ ͡°)


@giorgioborgio: Opel w OPC swoje 2.8T ładował tylko do Insignii. Tylko tam jest twinscroll, a nie biturbo. Miałem ten silnik i tylko na papierze jest fajny
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: spalanie w okolicy 12l to bardzo przyzwoite spalanie, szczególnie że wiele egzemplarzy ma gaz

Taka Corsa OPC może spali dwa litry mniej po mieście, to żadna różnica. Przy czym jak wyjedziesz na autostradę to dalej będziesz czuł że to Corsa
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: miałem dwa Aero, jeżdżę dynamicznie

W Aero 2.0T 12l miałem normalnie po mieście. Okolice 15l palił mi Aero 2.8T. W tym momencie 17l pali mi przy naprawdę dynamicznej jeździe i rondach bokami 335i dłubnięte na blisko 400KM.

Jak będziesz jeździł torowo, albo ciągnął do odcinki od świateł do świateł to i w Corsie tyle uzyskasz. 18l w B207 to może na torze Poznań
  • Odpowiedz