Wpis z mikrobloga

Proszę o wsparcie dla mojego kolegi Piotra. Każda, nawet najmniejsza kwota, to widoczne wsparcie, które podniesie go na duchu.
"Mam na imię Piotr. Mam 53 lata i wiele doświadczeń za sobą. Moje życie nie było łatwe. Borykałem się z nałogiem przez wiele lat. Mam nawracającą depresję. Przeżyłem walkę z samym sobą. Nie było łatwo, bo walczyłem o swoją duszę. Cztery lata temu podjąłem najważniejszą decyzję w swoim życiu. Chcę żyć! Zacząłem terapię i leczenie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi i wspierali w trudnych chwilach. Pokochałem życie w czystości.

W grudniu zeszłego roku przeszedłem udar mózgu. W wakacje tego roku stwierdzono zespół piramidowy lewostronny. Postawiono diagnozę: rak płaskonabłonkowy, nowotwór złośliwy oskrzela i płuc.

Nie jest łatwo. Utrzymuje się z renty. Po opłaceniu alimentów, pokoju, nie zostaje mi zbyt wiele. Dawałem radę, dorabiałem jak tylko mogłem. Teraz, kiedy doszły koszty dojazdów, leczenia, a stan mojego zdrowia powoduje, że nie mogę podjąć dodatkowego zatrudnienia brakuje mi kasy, żeby walczyć z tym draniem! A ja chcę żyć!"

LINK DO ZRZUTKI
#zrzutka
#pomagam
#rakcontent
#uzaleznienie
#pomagajzwykopem
#pomagaj
jas_wedrowiec - Proszę o wsparcie dla mojego kolegi Piotra. Każda, nawet najmniejsza ...

źródło: comment_1666527041Luvn8Jf3RZLLbjSWNkh4Vj.jpg

Pobierz