Wpis z mikrobloga

@DEJW88: @essos: Ta zwłaszcza, że na filmach klepie nieustannie takie same wyświetlenia, a w komentarzach nie widać złych opinii.

A to, że blokuje to nic dziwnego, po co ma trzymać ludzi którzy wyzywają go, lel

Ja na czacie u zyniaka mam 3 konta zablokowane


Nie obraź się, ale aż tak dużo masz czasu żeby wchodzić na 3 kontach i go wyzywać? ¯\_(ツ)_/¯
@danoneek: Wśród swojej publiki nadal jest lubiany, ale poza nią jest bardzo duża rzesza ludzi go nie lubiących, w dowolnym shocie, w którym wypowiada się na jakiś temat lub pod artykułami o nim na facebooku , jest bardzo dużo komentarzy go krytykujących, które zbierają po kilka tysięcy lajków.

Ostatnio duży profil na twitterze o tematyce piłkarskiej dostał blocka u niego i ludzie w komentarzach też pisali, że również zostali zablokowani za
@DEJW88: Tylko, że ta wasza krytyka nie ma żadnego odniesienia w życiu realnym dla niego. A myślę, że raczej ma w #!$%@? to czy na fb w komentarzach pod jakimś artykułem z niego cisną czy na tych shotach. Prędzej bym powiedział, że bardziej się oberwało takiej Fagacie, swego czasu Linkiewicz czy też Ekipie teraz czy podczas dramy z Wersow.