Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: są opłacani krytycy #bartosiak i opłacani krytycy #wolski na wykopie, mam nadzieję że pomogłem - nie ma się co doszukiwać operacji dyfamacyjnej na zlecenie Bartosiaka w kierunku Wolskiego skoro jak prześledzisz aferkę to wyjdzie że 100% winy jest po stronie Jarka i to wygląda jak kolejna wymówka do kolekcji razem z COVIDem i dysleksją. BTW myślałem że Lisowski ma RIGCZ a On się koleguje z atorem XDDDD, ciekawe czy ogląda
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: widzisz fajnie jak się krytykuje za nickiem czy siedząc bezpiecznie w swojej banieczce. Bart i spółka już od dawna są w świetle internetowych jupiterów, więc mają już doświadczenie i potrafią sobie poradzić z presją.

Natomiast Wolski i kapitan "liż dupę księdzu" Lisowski dopiero teraz wyszli z ciepłego #!$%@? i zdziwienie. Przecież mieli mnie kochać? To pewnie spisek SF i innych prorosyjskich sił.
Afera podpisów to tylko truskawka na torcie tego
@jozef-dzierzynski: @Maszyb: dla mnie to kolejny argument, że ta klika ma ego wywalone w kosmos. Przed lutym byli znani jakiejś śmiesznej garstce ludzi w odmętach internetu. I już wtedy słychać było głosy, że wszelka krytyka to na pewno opłacane agencje PR i ktoś chce ich zniszczyć. Serio?! xD Na pewno ktoś ryzykowałby swoją pozycję, żeby opłacać agencje PR do zniszczenia nikogo znanego. Jak dla mnie to wgląda na straszny symbol
@jozef-dzierzynski: Co do Afery Autografowej nie będę się wypowiadał. Józek przecież my się dobrze znamy z tagu #napierala znamy. Sądzisz, że to opłacone? xD W sumie chciałem kiedyś walnąć analizę tego filmu Pana Kapitana, ale... Pierwse 3 minuty miał moją uwagę, potem ja miałem kolkę ze śmiechu. Jak masz dzieciaka lub kolega czy koleżanka mogą ci pożyczyć jednego, podpytaj go o hasła: Friz i umowy w Ekipie, FAME MMA/High League sprawa
Jak masz dzieciaka lub kolega czy koleżanka mogą ci pożyczyć jednego, podpytaj go o hasła: Friz i umowy w Ekipie, FAME MMA/High League sprawa HYPE MMA oraz PRIME, czemu rozpadł się Team X1? Serio, to jest ten sam case. xD


@bkce: właśnie nie mam a bardzo chciałbym się dowiedzieć bo widziałem, że był jakiś rozpad

Sądzisz, że to opłacone?


po kilku kolejnych dniach sądze że to jednak ból tyłka że łon
@jozef-dzierzynski: Polecę skrótowo, jak coś rozszerz sobie w ramach kanałów commentary na YT. Masz ich w #!$%@?.

Ekipa - mieli umowy takie jak opisuje kapitan, tylko bardziej i z większym procentem. Powstał nowy projekt, a teraz mają wąty, że mózg przedsięwzięcia inwestuje w inny projekt. Po drodze jeszcze wychodzi ich niezaradność.

Hype - FAME założyło całą nową federację dla małych twórców. Zrobili, to tylko po to aby dosrać konkurencji i podpieprzyć
@jozef-dzierzynski: W tych pierwszych 3 minutach zanim mnie brzuch nie rozbolał od umów, one były później, mówił, że ktoś coś nagadał na Wolskiego. Trochę miałem brecht, bo nasz aniołek z tagu dokładnie taki film nagrał 2 dni wcześniej, taaaak. Wiesz jak to działa, masz masę przerażonych ludzi, którzy słuchają jednym uchem, a potem maile ślą. Idę o zakład, że ktoś wierzy w spisek komisji w Aferze Habilitacyjnej np. lub to, że
@jozef-dzierzynski: @Maszyb: @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: @Maszyb: Nie chcę mi się wysłuchiwać w te aferki, ale po usłyszeniu słów: "kolega ator woźniak" wyłączyłem i już wiem, że kontent jest niewarty słuchania. Ja tam największym uczuciem darzę dr #!$%@? z całego uniwersum, bo on pierwszy otworzył mi oczy na bartosiaczane mydlenie. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że jest odklejeńcem. I to trochę z innejk strony niż większosć słuchaczy. Mi się zapaliła czerwona lampka