Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: było bardzo zimno? Ludzi na szlaku dużo? Ja nigdy w górach w nocy nie byłem (nie mam sprzętu i nie lubię wysiłku w zimnie takim, że nie możesz się rozebrać), ale to musi być fajne uczucie praktycznie zupełnej samotności i spokoju od ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@buczubuczu: było dość ciepło, najgorzej było na szczycie bo wiało dość mocno ale jest tam taka jakby ściana z kamieni także było luźno za nią

Co do ludzi to dość sporo, nie spodziewałem się aż tylu ale to też nie było jak na klimczoku latem xd

Mam nawet fotkę bez koszulki, może potem stawię jak zamaze morde xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Anty_Chryst: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić
  • Odpowiedz
@Ka4az: Ja sie ciesze ze buty kupilem dobre i koszulke termoaktywna bo tych kamieni od #!$%@? mozna se kostke wykrecic, a koszulka i buff na leb bo wieje nie raz jak sie spocisz to masakra.
  • Odpowiedz