Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie znowu Piłę 1-7 i nadal uważam że nie ma lepszej serii niż ta. Gra aktorska, dobór aktorów, Amanda Young zawsze crashuwa, filozoficzne, motywacyjne gadki o życiu i jego sensie, cała ta historia gdzie każdy aspekt jest ze sobą połączony i przemyślany, pomysłowe pułapki, Hoffmann jako pomocnik piły i śledczy które udawał że pomaga, cała historia z nim związana zawsze była taka tajemnicza i w ciągłym napięciu. Cała historia które zaczęła się od jednego typa i skończyła na tym samym.

Nie ma nic bardziej kulturowego i dobrego niż ten horror.

Dalsze części czyli już 8 uważam że nie powinna w ogóle powstać bo zniszczyła magię tej serii, część w ogóle nie była przerażająca, mało co wspólnego z piłą, nudne sceny, wszyscy z kręgu Johna nie żyją więc dalsza historia nie ma sensu.

Marzy mi się gra, wiem że kiedyś była ale marzy mi się gra na standardzie dzisiejszej grafiki, może być nawet kopią filmu 1:1 niż własnym opowiadaniem i tak będzie idealnie, ponoć jakieś ploty poszły że coś ma być w 2023 ale póki co nic nie wiadomo.
#saw #ogladajzwykopem #film #seriale #gry #2022
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karix98: aż tak to może jej nie cenię, ale kilka lat temu odświeżyłem z ziomkiem całą serię i fakt że mimo że to niby wszystko oparte o prosty pomysł, tak dosyć dobrze rozbudowane i poprowadzone i warto wrócić. Pamiętam siódemkę w kinie w 3D, taki znak tamtych czasów :D
@karix98 Całą serię Piły obejrzałem pierwszy raz w zeszłym roku i dwie pierwsze części uważam za naprawdę dobre filmy. Potem robi się z tego coraz bardziej absurdalna sieka, którą mimo wszystko dobrze się ogląda, ale nie da się już tego brać na poważnie. Zawsze na końcu musi być jakiś #!$%@? plot twist gdzie wszystkie elementy układanki magicznie zaczynają do siebie pasować. Z części na część scenarzyści coraz bardziej odlatują w kosmos z