Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do rodowitych ukraińców. Czy u Was głośne zachowywanie się (mówienie, krzyczenie podczas rozmowy) jest zakodowane w genach? Żeby nikt mnie nie odebrał źle - bardzo bym się cieszył gdyby udało Wam się #!$%@?ć kacapolandie, wspieram Was całym serduszkiem, putinowi #!$%@? duży w dziąsło, ale tak się #!$%@? złożyło, że nad swoim mieszkaniem mam sąsiadów, którzy wynajmują mieszkanie jako 'hotel' dla robotników. W tym momencie mieszka tam piątka 20 latków. Praktycznie nie ma weekendu w którym można by było w spokoju przespać noc. Nie tylko wynika to z powodu imprezowania, ale też ze sposobu mówienia a raczej krzyczenia, stukania meblami albo pustymi łbami, śmianiem się, krzykliwym głosem karyńska. Oprócz tego - słuchanie muzyki z głośnika na balkonie o 22 to u was codzienność? No #!$%@? mnie bierze. Osobiste przypomnienie zasad ciszy nocnej nie działa, skierowanie problemu do właściciela nie działa, dzisiaj wezwałem policje to po #!$%@? 10min od wyjścia znowu to samo. Czy ktoś z Ukrainy mógłby mi doradzić co jeszcze mogę zrobić oprócz używania siły? Wiem, że w każdym kraju znajdzie się środowisko patusów.

#ukraina
  • 23
  • Odpowiedz
@mambo7: Przecież też jesteś polakiem więc czemu nie odpowiesz sobie sam na to pytanie? @isrin22: dlatego napisałem 'Wiem, że w każdym kraju znajdzie się środowisko patusów.'
@bizancjo: nie uogólniam. Wcześniej mieszkała tutaj rodzina z Ukrainy i wszystko było okej. No to co jest teraz to jakaś masakra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@northstigma:

mam sąsiadów, którzy wynajmują mieszkanie jako 'hotel' dla robotników. W tym momencie mieszka tam piątka 20 latków. Praktycznie nie ma weekendu w którym można by było w spokoju przespać noc.


To masz szczęście, że masz przesrane tylko w weekendy i nie mam tu na myśli narodowości tych ludzi. Ja mam za płotem patusow, typowe 500+, które pokoleniowo nie pobrudziło sobie rąk pracą i darcie ryja mam w gratisie od południa
  • Odpowiedz
@northstigma takie rzeczy się załatwia na zebraniach wspólnoty. U mnie w bloku dziwka przyjmowała w wynajętym mieszkaniu i mieszkańcy załatwili sprawę. Właściciel mieszkania musiał ją #!$%@?ć
  • Odpowiedz