Wpis z mikrobloga

Feddek to jest taki pajac, że brak słów. Jak w pierwszej połowie kibice krzyczeli 'Wisła grać, #!$%@? mać', to się dopieprzył, że kibice powinni wspierać a nie dołować takimi przyśpiewkami. Cały mecz jest głośny doping całego stadionu, a na sam koniec meczu mówi, że wreszcie głośny doping i może się kibice nauczą, że lepiej tak dopingować. Żaden komentator mnie tak nie irytował nigdy. Nawet Jagoda, choć to bardziej 'ekspert'.
#wislakrakow
  • 9
  • Odpowiedz
@bartman09: ja wiem że komentuje gówno-lige, ale kurde przygotowałby się trochę i nauczył gdzie jaki piłkarz gra. Bo babole takie walił że to się fest źle słuchało.
  • Odpowiedz
@1906pel: no tak, ale już raz na jakiś czas bym wolał innego pajaca niż Feddka. Przecież on cały czas komentuje nasze mecze. A przynajmniej ja sobie nie przypominam teraz kogoś innego.

@JacekBalcerzak: Zawsze tak ma i jeszcze ten 'żart' z zawałem serca Hugiego. No #!$%@? boki zrywać. Po sytuacji z Eriksenem, to sorry ale trzeba mieć #!$%@? trochę taktu
  • Odpowiedz
@bartman09:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego WOJTKA polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz