Wpis z mikrobloga

@FederacjaCzerwonych: Po tej wiadomości jestem coraz bardziej przekonany że nieudacznik z rumiankowej ma kanał szczura teraz. Identyczny styl pisania jak w tych jego komentarzach o pozwy. A jako że obszarek miał kanał głównie o szczurze, to rafiemu z racji ostatniego filmiku o nim odbiło i bedzie wszytko zgłaszał.
  • Odpowiedz
@FederacjaCzerwonych: Musicie zdać sobie sprawę, że wszystkie dość popularne kanały okołoszkolne, które bez problemów korzystają z materiałów nagrywanych przez opiekunów Knursztofa nalezą/są powiązane z realizatorami tego cyrku. Coś mi mówi, że menel Andrzejewski został zwerbowany przez nich na redaktora i tylko dlatego mógł tam wjechać w 2017, ale był zbyt samodzielny i niesłowny/ niesystematyczny więc został wymieniony na Zalewskiego. Centaur musi znać Szczote, Niewińskiego czy Kosno + całą resztę od
  • Odpowiedz
@FederacjaCzerwonych: Znając życie to Srawek zastraszył Obszara więc ten żeby nie utracić kanału poukrywał wszystkie filmy. Oczywiście oznacza to że jest lateksem bo nie dał sobie s--------ć kanału ot tak, tak samo jak Czarne majty lateks bo na ugodę ze Srawkiem poszedł a nie dał sobie zniszczyć całej twórczości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Uciulany_gieciK: Tego nie możesz wiedzieć, może po prostu wtedy jeszcze się nie ujawnił publicznie. Taki Yamaha do tej pory pozostaje anonimowy i jest na tyle rozsądny, że poza ksywką nic o nim nie wiadomo. Różnych
anonimowych współpracowników są tam pewnie dziesiątki, a centaur ( to, że jako nowe konto napisałeś "Sławek" samo w sobie trochę wyjaśnia) tak jak bracia Barneje, pragnął atencji i się na tym przejechał XD. Numery telefonów
  • Odpowiedz
@Barszczukarp: co wyjaśnia XD? Przecież to nawet widać po nim że to nowoszkolniak, już nie robice z wiejskiego pastucha mistrza marionetek bo to psychicznie chory typ który własnej baby przypilnować nie umie a co dopiero tworzyć jakąś misterną sieć powiązań jak jakieś deep state
  • Odpowiedz
@Uciulany_gieciK: XD, Masz z tym problem i musisz odwracać kota ogonem jako nowe konto!
Ciekawe, że tak intensywnie walczysz z jakimś anonimowym i nieistotnym wykopkiem który hipotezy sobie produkuje. Piszesz " Sławek" i jeszcze bronisz XD
  • Odpowiedz
@Regierungsrat_Walter_Frank: Bo Obszar zawsze chciał robić swój własny kontent gdzie analizował zjawiska na US17 w quasi-naukowym stylu i nigdy nie opowiadał się czysto po stronie lateksów czy antylateksów. No ale niestety na tym tagu to wygląda tak że jeżeli dzień w dzień nie srasz na Sradka i nie dajesz mu usuwać twoich kanałów jak to honor p0laka nakazuje to jesteś lateksem.
  • Odpowiedz
@Barszczukarp: XD masz jakieś urojenia? Napisałem fakt na temat wejścia rudego w uniwersum.Zobacz sobie moją aktywnośc tutaj i może dopiero się wypowiadaj. Zaraziles się odklejka od Messiego że widzisz jakieś spiski?
  • Odpowiedz