Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: co prawda mojego kraju nie ma na liście ale zaryzykuje stwierdzenie, że nikt, kto się normalnie zainstalował nie planuje powrotu. Albo tylko się wydaje a później nie będzie się mógł odnaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: kojarzę Cię z Twoich postów. Wiesz nie zawarłem Francji bo choć przedstawiasz go kraj z jako naprawdę fajną "ofertą" to nie przekonam się chyba do francuskiego. Nie to żebym pałał miłością do niemieckiego bo nie, ale po prostu trochę już w Twoich postów wiedziałem. Nie to żebym zupełnie nie miał wyobrażenia, no ale chce coś zrobić ze sobą ;(. Aktualnie albo mam wybór aby pracować zdalnie dla zagranicy z Polski,
  • Odpowiedz
@interpenetrate: kraj w sumie nie ma znaczenia.
Jeśli mieszkasz normalnie tzn masz zwykłą pracę (nie daj borze otworzysz firmę*), nauczysz się języka, zaczniesz integrować z ludźmi to będziesz u siebie. To, za czym tęsknisz w Polsce czyli rodzina i znajomi. Z rodziną się można widywać dziś bez problemu, emigracja przetrzebi znajomych. Zobaczysz, że wiele rzeczy może funkcjonować inaczej. Mówią, że Polska dogania zachód ale to nie do końca prawda. Może i
  • Odpowiedz
@interpenetrate:

Poza tym zawsze chciałem wychylić głowę żeby zobaczyć więcej tego świata, zainstalować się właśnie gdzieś tak żeby moim podwórkiem nie było województwo w którym mieszkam, a świat.

Bardzo dobre podejście, cenię to. Wtedy będziesz mieć szersze horyzonty i nieocenione doświadczenia.
Zauważ, że większość narzekających na zachód to ci, co mieszkali w jakichś barakach i pracowali przez patologiczne agencje.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: jesli moge spytac - ciezko sie odnalezc w takiej francji? Pewnie ciezko znalezc by bylo zwykla prace... mnie kreci Hiszpania od jakiegos czasu, ze wzgledu na klimat ale wiem, ze byloby ciezko z praca...
  • Odpowiedz
@macjaos:

jesli moge spytac - ciezko sie odnalezc w takiej francji? Pewnie ciezko znalezc by bylo zwykla prace.

Musiałbyś doprecyzować o co dokładnie chodzi. Czytałeś mój tag? Trochę na ten temat pisałem plus moje przygody.

mnie kreci Hiszpania od jakiegos czasu, ze wzgledu na klimat ale wiem, ze byloby ciezko z praca...


To już lepiej południowy zachód Francji. Hiszpania spoko jak np pracujesz zdalnie, bo z robotą tam ciężko
Nie bez
  • Odpowiedz