Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: mnie śmieszyło oburzenie największego szura i katotaliba w k0nfie po tym fikołku. Płakał że nie do takiej partii wstępował i groził odejściem. Ciekawe co go przekonało do pozostania, a raczej ile. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@cotidiemorior: memcen to jest dla mnie w ogóle ewenement. Gościu który mówi, że nie jest wolnościowcem, czasami coś gada o podatkach ale jak z nim dłużej pogadasz to wychodzi, że jest monarchistą, a do tego mocno religijnym. Mówi wprost, że jego wyborcy to debile, nie da się obniżyć podatków bo mamy za dużo zobowiązań a w ogóle najważniejsze to są jakieś tam badania z ameryki o gejach i to, że
  • Odpowiedz
@sheev_ najśmieszniejsze było to, jak oni zaczęli robić fikołki, że oni tego nie popierają, bo się zorientowali, że lecą pod próg xD
Czyżby widmo utraty subwencji było ważniejsze od "holocaustu małych dzieci"?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sheev_: tam jest też sondaż z maja gdzie w Konfie większość jest na Nie, w PSL sporo więcej na Nie a w PiS-ie sporo więcej na tak. Wygląda na to że PiS kradnie wyborców już tylko tym dwóm partiom, i to tych najbardziej odklejonych.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Bo po znajomych widzę, że sporo fanów konfederacji ma gdzieś sprawy obyczajowe ( bo często ich nie obchodzi jakaś tam wolności wyznania itp.), tylko łapią się na haselka z dobrowolnym ZUSem i innymi niskimi podatkami czyli za mniejsze podatki, sprzedadzą swoją wolności światopoglądową.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Bo po znajomych widzę, że sporo fanów konfederacji ma gdzieś sprawy obyczajowe ( bo często ich nie obchodzi jakaś tam wolności wyznania itp.),


@Marek_Licyniusz_Krassus: ja też to widzę i jak mówię, że memcen to kolejny katoszur to dostaję odpowiedź, że i co z tego a jak mówię, że korwin to ruska onuca to "zostałem zmanipulowany" xD
  • Odpowiedz
jednocześnie większość ich wyborców popiera aborcję do 12 tygodnia na życzenie, ale dla nich najważniejsza jest gospodarka:


@sheev_: ok. 70 z 1009 osób w tym sondażu wybrało Konfederację, więc nie wiem, czy do końca wywoływanie wniosków z takiej próbki jest reprezentatywne. Tak samo jak kuce na wykopie pewnie nie są też typowym wyborcami Konfy, bo inaczej jeżeli milion wyborców Konfy robiłoby taki spam w internecie, że ho ho

Może po
  • Odpowiedz
@sheev_: Nie wchodząc w stanowiska różnych partii wiesz że między aborcją na życzenie a zakazem aborcji nawet w przypadkach dzieci bez mózgu i zagrożenia życia jest cała masa różnych przypadków. Oczywiste dla mnie jest że są przypadki, w których aborcja musi istnieć stąd też kiedy był wypracowany kompromis aborcyjny w moim odczuciu sensowny i nie rozumiem obu stron, które chcą w nim mieszać.
  • Odpowiedz
@sheev_: Nałożyłem jeszcze poparcie uzyskane z tego samego sondażu
Poparcie dla partii zmieniło się marginalnie, więc wobec aborcji:
1) Ludzie zmienili zdanie
2) Trafiła się inna próbka, która mocno zmieniła wyniki dla mniejszych partii
3) Zmiana pytania pomieszała ludziom w głowach, chociaż pytanie o to samo
4) Z PiS-u odpłynęli zwolennicy aborcji i namieszali w wynikach innych partii; ewentualnie
ImperatorWladek - @sheev: Nałożyłem jeszcze poparcie uzyskane z tego samego sondażu
...

źródło: comment_1666445926ZKJsGw54gSiBK2fsKDFH30.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ale to było w #!$%@? śmieszne jak się rakiem próbował wycofać potem xD


@Kryspin013: nie wiem czy o to mu chodziło czy to dotyczy różnych rzeczy.
Czytając tylko te dwa posty w pierwszym rozumiem, że chodzi o to by nie robić aborcji na życzenie. Kiedyś czytałem że. Jedna z sistars nawet dostała nagrodę w roku w którym zrobiła aborcję tłumacząc się powodem, że ma za małe mieszkanie i tego nie
  • Odpowiedz
stąd też kiedy był wypracowany kompromis aborcyjny


@baca1992: A kto z kim ten "kompromis" "wypracował"? Przecież to nie był żaden "kompromis", tylko całkowite ulegnięcie dyktatowi KK. Dostali dokładnie to, czego zażądali, za (kłamliwą) obietnicę, że nie będą żądać więcej i za poparcie starań o wejście do UE.
  • Odpowiedz