Wpis z mikrobloga

W polsce dzieci się nie wychowuje, raczej jest to pewna forma hodowli
a taka krowa czy świnia nawet ma lepiej, jak krowa czy świnia coś sobie zrobi to właściciel mówi no cóż stało się krowa nie rozumie, że tak się nie robi
a jak gówniak coś sobie zrobi to jeszcze zamiast, chociaż mu wytłumaczyć dlaczego tak się nie robi to jest darcie japy z najbardziej soczystymi wyzwiskami bo ,,zrobił problem",
to jest najważniejsze w polskiej hodowli dzieci, mają robić wszystko byle by nie było problemu,
w szkole go biją, #!$%@? gówniaka, że robi problem powinien znosić to w samotności,
wyjdzie gdzieś, #!$%@? bo istnieje możliwość, że sobie coś zrobi i będzie problem,
nauczycielka wzywa do szkoły bo gówniak jakiś taki cichy i zamknięty w sobie, #!$%@? bo problem robi i do szkoły trzeba jechać.

Już pomijając to, że np. ja, częściej słyszałem soczyste jełop,debil itp niż własne imię z ust rodzica
ale wiadomo to wina przegrywów jakby tylko chcieli to w wieku 5 lat wyprowadzili się z domu i znaleźli pracę te lenie, bo pewnie zaraz jakiś mądry wykopek napisze, że on tak zrobił.
Co tylko świadczy, że nie doświadczył takiego czegoś i nie wie jakie to pozostawia głębokie ślady na duszy
polska hodowla to jedna z przyczyn #!$%@?

#blackpill #redpill #depresja #polska #rodzice #wychowanie #takaprawda
harold97 - W polsce dzieci się nie wychowuje, raczej jest to pewna forma hodowli 
a ...

źródło: comment_1666438108ttoNTugBVGClGJLWAtqMOT.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
@harold97 owszem prawda, miło że dotarło, a nad książką z elementami takiej i podobnych historii mam w planach pracować, tu trafiłeś, ale nie będzie to typowo coachingowe kalkowanie, bo też moja filozofia jest ciut na innym torze niż schematy Jakuba Czarodzieja xD

P.S. jeśli historie takie jak moja czy innych, którzy wyszli z różnych bagien, czy nawet mieli #!$%@? niefart do "pakietu startowego", gdzie jako dzieciak lecisz przez długi czas na autopilocie,
  • Odpowiedz
@harold97: Jest w tym temacie dużo prawdy i niestety wielowarstwowość.

1. Rodzice nie poświęcają dzieciom za dużo jakościowego czasu a tylko ten „konieczny”.
2. Chucha się i dmucha na dzieci od malucha do praktycznie 18 roku życia, zamiast dać im się mylić i uczyć na błędach, poznać trochę życia.
3. Rodzice często nie chcą inwestować swojego czasu w naukę swojego dziecka czegoś co sami umieją, zamiast tego wolą zrobić to za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FotDK: sęk w tym, że wykop to społeczność. Społeczność różnych ludzi w różnym stanie. Jeden wyrzuci swoje bóle teraz, drugi za miesiąc i może się wydawać, że ciągle tylko to samo. A może to po prostu po kolei różni ludzie starają się uporać ze swoimi problemami. Zauważ, że raczej rzadko ten sam nick się ciągle produkuje pod tagiem przegryw...zczarnolistuj, zamiast dosrywac.
  • Odpowiedz
  • 0
@gokotgo to nie dosrywanie

Gdybym chciał dosrać to mam ciekawy arsenał obelg na wykończenie oponenta, ale tk ostateczność.

To bardziej irytacja i też chce konfrontacji.
  • Odpowiedz
to jest najważniejsze w polskiej hodowli dzieci, mają robić wszystko byle by nie było problemu,


@harold97: dla mnie nie to jest najgorsze. Po +/- 20 latach "nie robienia problemów", odpowiadania "dobrze" na pytanie "co tam w szkole" i schodzenia z oczu staremu, sam chcesz mieć spokój. Kończysz studia w wyższej szkole klikania w komputer, rozpoczynasz karierę w Janusz and Partners, wynajmujesz cztery ściany z kiblem w kuchni w wojewódzkim i po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FotDK: no dobrze, tak to tylko nazwałem. Po prostu uważam, że napisanie komuś, że jest #!$%@? płatkiem śniegu uzalającym się nad sobą nie wnosi niczego pozytywnego, jakkolwiek by to prawdziwe nie było. Każdy musi sam do tego dojść, i to wymaga czasu, a nie prostych, krótkich wiadomości na portalu że śmiesznymi obrazkami. Nie wiem dlaczego traktujesz od początku OPa jako oponenta, nie widziałem żeby wyzywał Cie na pojedynek, pokazanie, że ma
  • Odpowiedz
  • 0
@gokotgo op akurat się mocno zacietrzewił, stwierdzając że inny świat nie istnieje

Jeśli coś jest prawdą, jest potrzebne

Racja,.nie zawsze chciałbym mieć rację, ale..
  • Odpowiedz
@harold97: Dla takich postów jak Twój warto tu mieć konto. Wartościowy, merytoryczny wpis, ze śmiesznym memem który jest zajebiście smutny.

Nawet nie wiem jak dziękować, że moi tacy nie byli.
  • Odpowiedz