Wpis z mikrobloga

jest w Polsce odnośnie #medycyna katedra czy nawet podręcznik medycyny czy czegoś jak psychoanaliza z #indie ? ale chodzi nie o podłoże psychiczne czy duchowe ale mentalne na różne dolegliwości.. czytałem dużo i to ma źródła naukowe, dlatego pytam bez jakiś czarowników itd..( ͡° ͜ʖ ͡°)

ktoś słyszał o katedrze, medycynie, czy chociaż podręczniku w znaczeniu medycznym?

#zdrowie #polska #lekarz #nauka #ciekawostki #pytanie
  • 5
@Wjolka: napisałem w innym wątku jest jako coś podyplomowe ale w rodzaju medycyny alternatywnej jakieś lipy na maksa, sam wiecej wyczytałem z translatora, zero tam merytoryki

a to rzeczy nie byle jakie.. np. jak ktoś ma problemy ze stawami, diagnoza w PL bo sam to przerabiałem to jakaś kpina czekaja jak morfologia będzie krytyczna zamiast zapobiegać jak to problemy genetyczne i związane ze stylem życia.. do tego te same bakterie co
@Wjolka: każdy ma inny pogląd, chodzi jak w ogóle pomóc takim co tego potrzebują zanim będzie za pózno.. klasyczni typu psycholodzy nie dadza rady tej akurat o której pisałem.. chyba że jakas super mocna psychoanaliza czy nawet hipnoza, ale to może być dla niej nie za fajne..

wchodzisz zaś na analize z Indii przekładasz według nich, są teraz takie możliwości kilka lat temu nie było, i bez takiego bólu można coś