Wpis z mikrobloga

@Maffiozzo97: nie zaciągne się bo mój kraj nie jest atakowany
Taka odpowiedź może być?
Ja wiem że większość wykopków ciągle jest zdania "hurr durr nie będe walczył za kawałek gówna zwany polską" ale tu nawet nie idzie o jakiejś patriotyczne pobudki, tylko zwykłe postawienie się bandycie który wpływa na Twój styl życia, Twoje otoczenia i niszczy Twój spokój. Lubię swoje otoczenie, swoją pracę, żabkę w której codziennie robię zakupy, lubię srać
@Maffiozzo97: Ludzie którzy chcą powrotu zety przeważnie nie wiedzą jak ona wyglądała. I nie wiedzą, dlaczego jej teraz nie ma. A do wojska jest w sumie sporo chętnych. Dlatego WOT jest taki popularny, a w tym starym NSRze to się kolejki ustawiały - włącznie z kobietami - o co była nawet sraka w polskiej polityce. Wojskowe uczelnie to samo.

Gdyby odtworzono WAP, to miałbyś tam 100 osób na jedno miejsce. I
@Maffiozzo97: wiem że odpowiadam na mema, ale logiki tu brak.
"Jesteś za fundowaniem służby zdrowia z podatków? Dlaczego sam jej nie dotujesz?"

Czym innym jest powszechna służba wojskowa, przeszkolenie ludzi na wypadek poboru, a czym innym zaciągnięcie się jednej osoby do wojska zawodowego. Niezależnie czy popieramy pobór czy nie, nie róbmy #!$%@? z logiki.
@Maffiozzo97: no to źle pokazałeś, bo tu nie ma hipokryzji.
Zrozum że czym innym jest zasadnicza służba wojskowa i przeszkolenie społeczeństwa na wypadek wojny, a czym innym chęć służenia w wojsku przez jednostkę.
Widzę, że tego nie rozumiesz bo inaczej byś tak #!$%@? mema nie robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)