Wpis z mikrobloga

strzelcy podhalańscy mieli na pewno przed WW2


@JulekHth: No wlasnie. I co to oznacza?

Moze to ze symbole sa uniwersalne i nie moga byc zawlaszczone/zdegradowane przez jednego debila/kilku debili?

Swastyka itnieje jako sybol szczescia od tysiecy lat. jeden kretyn se ja prywlaszczyl i juz jest zdelegalizowana? Serio?

Podobnie symbol czaszki. Jestem niemal pewien ze taki symbol istnieje od wiekow.

Daczego wiec ubolewac ze ktos go stosuje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: przecież to jest agent, już widzę jak bez sprawdzenia do woja go prawie wzięli xd a bajeczki o rodzinie w ss to sobie w dupę może włożyć. Tak bez przygotowania do szkoły aktorskiej do wzięli, a później jakiejś organizacji działał xd
gościu, ale ja mówię o tamtym konkretnym rysunku czaszki, nie symbolu czaszki


@JulekHth: Czyli gosciu totalnie nie rozumiesz tematu czym jest symbol.
Czepiasz sie ze kosci sa nie pod tym katem? Ze czaszka jest nie tak wyprofilowana?

SYMBOL. Symbol to nie kopia 1:1 Moze nia byc acz nie musi.
ale czego ty nie rozumiesz, ten rysunek z jego odznaki (zdjsxie w tweecie przypatrz się dobrze) występuje w nie zmienionej o nic postaci w komentarzu do tweeta (u dołu) który jest logiem ss, to jest idealnie to samo celowo


@JulekHth: Ja nie rozumiem? Tluke jak grochem o sciane:

SYMBOL. Symbol to nie kopia 1:1 Moze nia byc acz nie musi.


Ten sam symbol niekoniecznie musi oznaczac to samo.

Patrz symbol swastyki.
widzę że nie ma sensu żebym dalej ci tłumaczył ()


@JulekHth: Jakbys jeszcze wiedzial co chcesz tumaczyc i mial wazne badania od okulisty to bym zalozyl ze wiesz co widzisz.

Jeszcze raz i do porzygu - czy zwastyka jako symbol sie zmienila?

Od tysiacleci uzywano jej jako symbol szczescia. I przez jednego niedowartosciowanego malarza zosala zbanowana.

Wiec?

Raz byla uzywana jako pozytywny symbol a raz jako negatywny.
Jak widzisz logo Slayera to wiesz ze to nie jest jakiś tam slayer tylko TEN Slayer. Czy tam Mercedes, Apple lub schutzstaffel totenkopf


@NadiaSanEscobar: A jak widzisz swastyke to co widzsz? symbol szczescia majacy tysiace lat czy hitlera trwajacego 6 lat?
okej, to znajdź mi idealnie ten symbol co u dołu (w nie zmienionej wersji) użyty gdzieś indziej niż w SS, nie tłumacz, tylko podaj przykład, ale ma być nie zmienione, nie jacyś piraci


@JulekHth: Czego nie zrozumiales w:

Czyli gosciu totalnie nie rozumiesz tematu czym jest symbol.

Czepiasz sie ze kosci sa nie pod tym katem? Ze czaszka jest nie tak wyprofilowana?