Wpis z mikrobloga

@moakatanga ogólnie to jestem pełen podziwu, że u niemca są tak niskie przebiegi w 20 letnich autach. Pomijając fakt, że takich aut tam prawie nie widać to na jednym z komisów właśnie u Niemca były samochody w wieku 6 - 14 lat i przebiegi oscylowały w okolicy 350 - 750 tys. Nie wiem czemu.
@Zarzutkkake: zależy jak znajdziesz... ten na placu stał chyba 8 miesięcy wnioskując po papierach. Rok produkcji 2002, pierwsza rejestracja 07.2003 więc powiedzmy że po drogach 18 lat jeździł. Jedna właścicielka '73 rocznik. Może tylko do kościola jeździła xD
Profilaktycznie rozrząd, oleje, filtry wymieniam, a z usterek to końcówka tłumika przerdzewiała, luzy na tulejach wahaczy i minimaaalne luzy na końcówkach, a że już rozebrane to mają mi wymienić dla świętego spokoju
@moakatanga ojciec kupił takie myślał że na LPG bo gościu w komisie napisał że na gaz a się okazało że na CNG pojeździł trochę i przerobił na LPG no ale w sumie z 2005 roku kupił chyba w 2015 to już trochę jeździ
@Dejwid1: szukałem v70 bo kombi praktyczniejsze ale po kalkulacjach stwierdziłem że wezmę sedana, bo ładnie utrzymany i bez rdzy od spodu. I przebieg raczej realny skoro jeden właściciel. Zobaczymy :D
@firyt: cng to tam pod UDT chyba podlega i koszty dodatkowe przez butle to ja na bank bym sie nie zdecydował ;p

@elmo-pl: taki też wchodził w gre, nawet ten 120 konny ;p
@maminfoodboga: chodzi mi o wyposażenie