Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ptr55: nie ten kierunek patrzysz mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie pracujesz zdalnie dla klienta z USA i nie zarabiasz w dolarach to musisz patrzeć na mieszkanie w takich krajach jak Tajlandia, Wietnam czy Filipiny, a nie Europa Zachodnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptr55: airbnb ma dużą prowizje. Poszukaj tych samych mkszkan nawet na google. Ja tak kiedyś znalazłem taniej. Najpierw na airbnb, potem lokalizacje w przybliżeniu znalazlem.
@ptr55: no ale właśnie wyżej Ci piszą ludzie, że źle szukasz - na airbnb, tam właściciel ma zarobić za wynajem np. na 2-3 weekendy, tyle co inny zarabia w miesiąc, wynajmując mieszkanie na stałe. Po prostu szukając na airbnb uderzasz do ludzi którzy mają całkiem inną grupę docelową, sprecyzuj najpierw kraj to Ci ktoś doradzi gdzie szukać
czy są jacyś właściciele chętni na tańszy wynajem przy okresie 1-2 miesięcy?


@ptr55: oczywiście że są, po prostu szukasz na złym kontynencie, nie bez powodu większość pracuje z Ameryki południowej lub azji ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptr55: Na airbnb masz zniżkę miesięczną, jak wynajmujesz co najmniej cztery tygodnie. Zniżka potrafi być duża. Patrz też na booking, gdzie masz zniżki za lojalność chyba do dwudziestu procent. Za granicą nie wiem, co jest dobre, ale szukaj fraz mieszkanie w abonamencie. W Polsce działa np. Resi4Rent i najmiesz np. w Krakowie min na trzy miesiące od firmy /dewelopera. Za granicą musi to działać prężniej jeszcze. Poza tym w Polsce na