Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego wcześniejszego wpisu, już powstała "odpowiedź" grubsona, do której pozwolę się odnieść i rozbiorę ją na czynniki pierwsze.

On broni pijanego posła PiS


Bzdura kompletna. Mój wpis nie był obroną posła pis a drwiną z grubsona, który porównał pijanego sprawcę wypadku do posła, który pijany zasnął na ławce nie robiąc tym nikomu krzywdy. Nieważne z jakiej był partii, pił w swoim wolnym czasie.

który swojego czasu zaatakował nozem człowieka


Nie wiem czy zaatakował nożem człowieka, nie śledzę jego kariery. Jeżeli tak było, mam nadzieję że za to odpowie. Nie ma to natomiast związku z moją oceną tego, że wczoraj zasnął na ławce.

pierwszy do podlizywania się partii


Co? xD

i krytykowania samowoli i uprzywilejowania "Elit"


Nie bardzo wiem co miał na myśli, ale faktycznie krytykuję przywileje. Wszelkie przywileje.

Ponadto uważa że sytuacji z 0,3%promila nie można porównywać i bardzo dobrze że nieprzytomnego z 2 promilami sprzątnęli go z przystanku na wytrzeźwiałkę


Oho, nagle z 0,7 ‰ u Sthura. zrobiło się 0,3 ‰? A z punktu widzenia prawa to istotna różnica, bo gdyby to było 0,3 ‰ - odpowiadałby za wykroczenie, ale jazda z 0.7 ‰ jest już traktowana jako przestępstwo. No i zgadza się, nie można tego porównywać, bo poseł z 2 ‰ swoją wizytą w wytrzeźwiałce nikomu nie zrobił krzywdy, natomiast pan aktor potrącił motocyklistę!

Logika L3stko. Nieprzytomny pijak prawicowy dobryyy, pijak lewicowy zuyyyy ♯hipokryzja


Nawet nie wiem jak to skomentować. xD Napiszę najprościej jak potrafię: "pi*ak" lewicowy zuyyyy bo usiadł za kierownicą i potrącił człowieka a nie dlatego, że ma lewicowe poglądy. Grubcio zrozum, oceniam skutki, a nie człowieka.

No! To by było na tyle. Directed by Robert B. Weide ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpisu #4konserwy #neuropis
Pobierz L3stko - W nawiązaniu do mojego wcześniejszego wpisu, już powstała "odpowiedź" grubso...
źródło: comment_1666353664r60GqnNoVhcdhu9n2GwnHi.jpg
  • 8
@L3stko: "do błędu", za każdym razem, w takim tempie to za tydzień okaże się że był trzeźwy, a i nawet wypadku nie było - jakiś mózg na wypoku napisał w temacie Stuhra że wypadek to się zaczyna dopiero od 7 dni hospitalizacji osoby poszkodowanej
podobnie jest np. do kradzieży - jak to swój zrobił to skreśla się zero, a jak to zrobił ktoś kogo nie lubi to się przy każdym wspomnieniu
@L3stko: Poza tym, fakt że próbując relatywizować spowodowanie wypadku drogowego po pijaku krzyczy o kimś "broni pisowca" ewidentnie wskazuje na to że jedynie walczy o uznanie ludzi którym zależy na takim odklejeniu. Podobnie jak przesuwał bramkę i fikał po napisaniu że to rosja sowiecka walczyła na wojnie z Japonią zamiast przyznać się że się pomylił (nota bene tam też kogokolwiek kto nie chciał się z nim zgodzić wyzywał od pustogłowych pisowskich