Wpis z mikrobloga

  • 0
@vulcanitu tam mogę zamknąć te apliakcje które zjadają najwięcej baterii ale problem w tym że żadna nie jest otwarta oraz że nie ma tam procesów systemowych. Do tego proponuje automatycznie dostosowywania jasności ale z tego według wyliczenia zyskam ledwo kilka minut więcej czasu działania. Ten proces systemowy zżera i nie wiem co to jest.
  • Odpowiedz
@Cointreau: wiesz, gdybys mial identyczny telefon to wtedy mozna porownywac.
Inny procesor, miui, byc moze gorszej jakosc modemy (pamietaj ze poco to jest marka budzetowa, a seria M to najnizsza w ich portfolio), ekran itd itd.
Gdyby ta bateria trzymala pol dnia uzywania, wtedy bym sie martwil.
Na wykresie ktory pokazujesz, mysle ze dzien uzytkowania wytrzyma i zostanie z 20% na wieczor. Raczej trzeba przywyknac do takich akcji w xiaomi.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze poprzednie moje Xiaomi działało dobrze kilka bitych lat. Myślałem że dziś takie rzeczy jak zarządzanie baterią i zużyciem to już tak poprawny standard że nawet się nad tym nie zastanawiałem (,)
Bloat chyba większości usunąłem po zrootowaniu.
  • Odpowiedz
@Cointreau: xioami co 2-3 tygodnie wypuszcza nowy model, kuleje u nich optymalizacja softu, wlasnie przez ogromna ilosc modeli i wydaje mi sie ze nikt nad tym nie panuje do konca.

Jak rootowales, to nie wiem czy nie probowalbym wgrac miuipolska/xioami.eu i sprawdzic czy nie bedzie lepiej.
  • Odpowiedz
@Cointreau: @PurpleHaze: @emesc: W mojej opinii jako posiadacza poprzednich Xiaomi czyli Redmi 3s i Redmi Note 7 i obecnego Poco X3 Pro stwierdzam że Poco m fatalne zarządzanie baterią albo ona jest bardzo niewydajna w efekcie NIE ma co oczekiwać że będzie długo trzymał mimo tych 5k
  • Odpowiedz