Wpis z mikrobloga

O kurdebele jak kisnę z naszego wymiaru sprawiedliwości :D W 2011 roku (już nawet zdążyłem zapomnieć o sprawie) zapisaliśmy się z moją kobietką na kursy językowe w Trójmiejskiej Szkole Języków Obcych, ultra atrakcyjna oferta na Grouponie. Oczywiście tak atrakcyjna, że po jednym semestrze właściciel szkoły okazał się oszustem - nie płacił za wynajem pomieszczeń, nie płacił pracownikom, nie odprowadzał składek ZUS itd. Prowadził oddziały też w innych dużych miastach i wszędzie to samo. Oszukał kupę ludzi na kupę kasy. Aż się dziwię, że w mediach wcale głośno o tym nie było... Została założona sprawa w sądzie - pozew zbiorowy - i właśnie dostałem zawiadomienie od prawnika, że nareszcie odbędzie się rozprawa... kiedy?!? 19 marca xD No qwa akcja rozpoczęta w maju 2012 - pierwsza rozprawa - marzec 2014...

#coolstory #sadstory #truestory #sad #polskiwymiarsprawiedliwosci #zglaszamtodoprokuratury
  • 3
@Sickstee: Groupon to jeszcze istnieje?

Mój tata kupił mi tam w prezencie kurs na prawo jazdy na motocykl (kat. A) w firmie MOBILEK z Legionowa.

To był największy wałek w dziejach! Tych ofert puścili więcej niż mieli możliwości przerobowej. Sale z kursantami w których było po 200 osób. Potem stanie w kilkugodzinnych kolejkach lub odbijanie się od drzwi bo zabrakło wolnych terminów na jazdy i proszę się zgłosić w następnych miesiącu
@Moloch99: dodam jeszcze że na grouponie kupionym w kwietniu było że podejść mogę do sierpnia, jakoś tak, a ukończyć muszę przed listopadem. Dużo osób zostawiło sobie kurs na wakacje i potem okazało się, że ci co np. kupili groupon w marcu musieli go skończyć do końca sierpnia, nie spodziewali się takich problemów i odmawiano im we wrześniu dalszej nauki!!!