Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Pracuję od ponad roku w pewnej niedużej firmie (+4 doświadczenia ogólnie) jako programista i w sumie to za bardzo się nie przepracowuję, wręcz przeciwnie częściej sobie tej roboty szukam niż ona faktycznie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W związku z tym oraz nadciągającym kryzysem chciałem sobie coś dorobić i znaleźć jakąś drugą równoległą pracę #overemployed, np. taki junior developer, ale boję się, że trafię na firmę, która będzie bardziej wymagająca - czy ktoś z was przerabiał temat #overemployed, pracuje w dwóch+ miejscach równolegle i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem? Może macie jakieś firmy do polecenia, gdzie nie wymagają dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

Myślałem o szkole programowania, ale to może być bardziej wymagające niż zwykła praca a podobno nie płacą tak dużo...

#programista15k #programowanie #overemployed
  • 11
Myślałem o szkole programowania, ale to może być bardziej wymagające niż zwykła praca a podobno nie płacą tak dużo...


@Kamil512: Jeżeli jesteś w stanie przekazywać wiedzę (umiesz się nią dzielić), to chyba cenny wpis do CV, a stawki chyba aż tak kiepskie nie są.