Wpis z mikrobloga

@tussipect: Ale jednak to nie to samo co ma tył, rondo ci będzie ciężko zrobić


@happymakler: musiał bym cierpieć na ostre #!$%@? mózgowe żeby na publicznej drodze robić rondo bokiem, potem parę razy w roku skasowana jakaś matka z dzieckiem bo sebusiowy się wydawało że on drifter...

imo na mokrym czy śniegu to latanie bokiem przy 4x4 to bajka w zestawieniu z rwd. Nie wierzyłem aż nie sprawdziłem.
Na stałe się chyba nie da odpiąć, można wyłączyć esp ale komputer może stale korygować tor jazdy przy wejściu bokiem. Pierdyliard systemów i tego nie ominiesz. Kupuj gruza 1.6, wpier*ol szpere i się ciesz.
musiał bym cierpieć na ostre #!$%@? mózgowe żeby na publicznej drodze robić rondo bokiem, potem parę razy w roku skasowana jakaś matka z dzieckiem bo sebusiowy się wydawało że on drifter...


@tussipect: Fajne masz urojenia - matka z dzieckiem na rondzie xD Taki drifter jedyne co może zrobić to obić krawężnik i rozwalić sobie zawieszenie.
@happymakler: sport plus + esp off + mokro nawierzchnia i może coś tam będzie wychodzić ale wątpię. A45 jest autem przednionapędowym z dołączanym tyłem więc najpierw wpadniesz w podsterowność zanim tył zacznie nadganiać.

Pojedź sobie na tor i pojeździj na trackdayu lepiej