Wpis z mikrobloga

Streszczenie odpału Piotrusia:

Pierwsze 3 minuty 30 sekund to jest gadanie: „Ja mam to w dupie co o mnie gadają na Wykopie, Więc pójdę z tym na Policję” XDDD

HALOOO POLICJA! ŚMIEJO SIĘ ZE MNIE NA CZACIE BUUUU

DO PHOKUHATUŁY!!!

Dalej przechodzi do gadania jakby to on stanął z Bartosiakiem, to by to lepiej zrobił. Myli Wojczala z Wolskim: „JA mówiłem Wolskiemu w prywatnej korespondencji - uważaj, bo on będzie uciekał w politykę zagraniczną” XDDD Czyli ego Wałęsy, zazdrość że to nie ON był na debacie z Bartosiakiem.

Wszystko co robi Napierała to tylko wylewanie swojego żalu, że jest nieudacznikiem i wiecznym pośmiewiskiem.
Nic więcej.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu #wojczal #bartosiak
Pobierz Mjj48003 - Streszczenie odpału Piotrusia:

Pierwsze 3 minuty 30 sekund to jest gada...
źródło: comment_1666242885BhdkmiaSl2xzxM8F3WbxSL.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mjj48003: problem z Panem doktorem jest taki, że ma parcie na szkło. Do tego dochodzi zwykła polsko inteligencja zawiść na ludzi, którzy zarabiają lepsze pieniądze na sprawach, w których w jego mniemaniu on jest ekspertem. I zaczął wylewać swoją żółć na wszystkich. Do tego wymyśli sobie, że będzie we wszystkich rzucał błotem to może, ktoś się do niego przyczepi. Co da jemu jakiś fejm, ale życie tak nie wygląda. Do tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mjj48003: i te clickbaitowe tytuły filmów xD Sam przyznaje ze debaty nie oglada bo nuda. W kazdym filmie #!$%@? ze nie jest alkoholikiem tylko Bart jest na prochach xDDD o rozwodach obu, o Wolskim, ze Zych to ignorant i kłamca. Ciezko sie to oglada niestety, ale jak juz skonczy te ciągłe farmazony to potem zwykle jest ciekawa treść.
@nastynas: No właśnie z tą ciekawą treścią różnie bywa, bo on przeinacza fakty, upraszcza, manipuluje. To jest mu zarzucane przez środowisko historyczne. A było nawet wypomniane przez prof. Chwedoruka w recenzji habilitacyjnej. My jako, że nie jesteśmy historykami możemy łatwo łykać jego ściemy. No bo jak to - doktor? Przecież to musi być prawda!