Wpis z mikrobloga

@Krall: 15k złotych to mało na B2B? Całkiem spoko aczkolwiek @Blomex: na zagranicznych stawkach często można wyciągnąć więcej wiec ktoś tu sobie ładnie dorabia.
Stawki dla zagranicy to bliżej 4-5k USD
  • Odpowiedz
@Krall: moim zdaniem wlasnie od tej kwoty zaczyna oplacac sie B2B, ale jak na obca walute to nisko
@Blomex:
1. Tu masz ksiegowość ze zniżką https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe
2. Umowe mozesz sam przeanalizowac jak umiesz czytac ze zrozumieniem, przeczytaj 5 razy jak masz nadal watpliwości to wtedy uderz do kogoś. Zapisy na które warto zwrócić szczególną uwagę:
a) termina płatności, firmy wrzucaja ostatnio miesiąc, nie pozwalaj sobei wsadzić wiecej niz 2 tygodnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wygryw_z_wyboru: ja mam niecały 1 rok doświadczenia, w Polsce to dostanę mniej xD

@zibizz1: właśnie widzę że też wrzucili miesiąc i oczywiście napisałem prosząc o zmianę.
na czym polega ta "gwarancja wynagrodzenia"? Jak to powinno wyglądać w umowie? Aktualnie mam podaną dniówkę i tyle, a że dokładne warunki pracy zostaną określone w drodze porozumienia między stronami.
To jest telecom, nie żadna kontraktornia/outsourcing.
  • Odpowiedz
@Blomex: No widzisz dniówka. A jak w jakiś poniedziałek przyjdziesz i powiedzą „nie ma dla pana roboty mamy przestój” (jesteś na ławeczce). To wtedy nie płaca?
  • Odpowiedz
@Blomex: Zapis ze zleceniodawca zapewni zadań na wszystkie dni robocze w miesiącu (workdays) albo stawka sztywna miesięczna weź po prostu ta dniowa *21 bo tyle zazwyczaj średnio dni ma miesiąc
  • Odpowiedz
@Blomex: Ja też aktualnie szukam pracy i na B2B firmy amerykańskie dają 4.5$k za około 3 lata doświadczenia. Więc powalcz trochę to na bank dadzą ci więcej

Firmy amerykańskie ale kontrakt podpisany w pośrednikiem z Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz