Wpis z mikrobloga

@moll:
Różowa jakieś takie ziarno dla ptaków kupiła w zoologicznym i do karmnika wsypuje od czasu do czasu, plus jeszcze mamy taką kulkę zawieszoną koło okna(ale ptaki uciekają bo kot je straszy zza szyby xD), całkiem nieźle pachnie, jak te batoniki z ziarnami, ale jednak bym tego nie spróbował, muszę jej powiedzieć żeby następnym razem kupiła słonecznik "dla ptaszków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgrywajac_twardziela: a to takie zapasy też mam zrobione, tylko jeszcze miały co ogołacać w okolicy, więc nie sypię. Zamawiam zanim się zacznie właściwy sezon na dokarmianie, bo cebula mocno xD

Weź sobie kup kilogramowe opakowanie łuskanego. Ja mam tak kupione dodatki do chleba, chociaż słonecznik czy dynię mój niebieski regularnie też podjada i bez udziału pieczywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll:

a to takie zapasy też mam zrobione, tylko jeszcze miały co ogołacać w okolicy, więc nie sypię. Zamawiam zanim się zacznie właściwy sezon na dokarmianie, bo cebula mocno xD

No my mamy mniejszą paczkę, ale raczej też wystarczy na zimę całą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Weź sobie kup kilogramowe opakowanie łuskanego. Ja mam tak kupione dodatki do chleba, chociaż słonecznik czy dynię mój niebieski regularnie też