Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
SONY: Przejęcie Activision przez Microsoft jest złe, ogranicza dostęp do gier i tworzy monopol! Trzeba zablokować!

Też Sony: Zapłaćmy za to, żeby CoD nie znalazł się w gamepassie i ograniczmy dostęp do tej gry.

Ehh miałem ps3 i ps4, mam ps5 i xsx. Dobrze, że w tej generacji podstawowa moja konsola stal się xbox, bo zwyczajnie ruchy sony, które dyma klientów mi się nie podoba. Ale fakt pad od ps5 to jest sztos

https://www.eurogamer.pl/sony-zablokowao-dodanie-call-of-duty-do-game-pass-firma-podpisala-umowe-z-activision

#callofduty #cod #ps5 #xbox #xboxseriesx
  • 6
Też Sony: Zapłaćmy za to, żeby CoD nie znalazł się w gamepassie i ograniczmy dostęp do tej gry.


@Unife: jedni i drudzy odwalają antykosumenckie akcje i uprzykrzają życie klientom. I wcale nie jest tak, że Sony pod tym kątem jakoś gorzej od MSu wypada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hermen_Hulst: pierwsza sprawa niestety już nie jestem mlody :(
druga sprawa była to ekskluzywność na dlc która jak dobrze pamiętam była na 30 dni. Przypominam, że spec opisy na ps miały wyłączność na rok.
Po trzecie, oczywiście, że pamiętam co robił MS, myślisz, że skąd wybór w poprzednich generacjach padł na ps3 I ps4, sony wtedy było bardziej prokonsumenckie. Obie firmy się zmieniły i uważam, że MS ma lepsze, sony na
@Unife: Microsoft: Miał w swojej historii procesy antymonopolowe

Klockarze: Ej, ale dajcie Microsoftowi przejąć rynek, co złego może się stać, na pewno dalej będą rozdawali gierki pół darmo, bo robią to z dobroci serca a nie z chęci zarobku. A poza tym Sony kupiło kiedyś ekskluzywny content w jednej z gierek, robią więc dokładnie to samo!

Dymanie przez Sony złe, ale potencjalne dymanie przez Microsoft już spoko. A może by tak