Wpis z mikrobloga

@Leithain: imo jednokolowe lepsze. Jesli malujesz samemu i jestes amatorem to pewnie jeszcze lipa wyjdzie na krawedziach xD

Szczerze to juz lepsza bylaby klasyka biały/beżowy i jakiś szary/brązowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@NewBlueSky a w życiu samemu. Raz, że bym to popisowo popsuł, a dwa, że bardziej mi się opłaca pracować i to co zarobię wydać na malowanie.
No właśnie do beżu mam awersję, szary lubię ale jakoś brązowy mi nie pasuje, bo już jest dużo brązowych/drewnianych akcentów.

@vorio no mi się podoba. Bo nie wygląda jak każde mieszkanie tylko jest jakiś fajny akcent. Tylko kolor bym chciał dobrać fajny
  • Odpowiedz
Raz, że bym to popisowo popsuł, a dwa, że bardziej mi się opłaca pracować i to co zarobię wydać na malowanie.


@Leithain: mi niby też ale z uwagi, że przed studiamia i troche na studiach jak wracałem do siebie to robiłem przy remontach (tylko lekkie prace jak malowanie) nie wiem czy pewnych rzeczy bym nie wolał samemu, bo miałem okazje w takiej pracy poprawiac po innych xD

Ja też miałem awersje
  • Odpowiedz
@Leithain: drugi albo czwarty. Co do mody - nadal tak się maluje, takie odcięcie koloru wyznacza jednoznacznie strefy w mieszkaniu. Byleby meble pasowały do tego koloru, bo problem zacznie się jak nagle stwierdzisz, albo twoja kobita (o ile takową posiadasz), że fajnie byłoby mieć niebieski fotel, no to będzie słabym dodatkiem do zielonej ściany.
  • Odpowiedz
@Leithain: dekoral (drugi od prawej) chociaż nie wiem jak z jakością tej farby. ja u siebie w mieszkaniu mam ścianę pomalowaną szarym beckersem i jestem zadowolony. Inne ściany pomalowane białym duluxem chyba i #!$%@? strszna
  • Odpowiedz