Wpis z mikrobloga

@Glos_z_sali ale się zesrales że ci ktoś idola obraza. codziennie jest dużo więcej innego syfu na tych tagach a największym problemem dla ciebie jest że cały jeden dzień ktoś się śmieje z wolskiego - eksperta który strzela ze swoimi spekulacjami na temat wojny i czasem trafia XD

ewidentny ból dupy a nie obiektywna ocena tego co się dzieje na tagu

Na wykopie syf jest na każdym tagu. Twoj wpis to żal dupy
A co Ty zrobiłeś, by podnieść poziom merytoryczny tego tagu? Rozumiem, że ten wysryw świeci przykładem?

@Thorrand zasmiecasz tag o wojnie jakimś śmieciem, żeby zaspokoić swoją atencję. Jesteś agencyjna prostytutką z mentalnością PiSowca który musi #!$%@? swoje "mądrości" przy każdym temacie. Twoje wpisy to nic innego jak mix #!$%@? z Januszem pisowcem. Pytanie: dlaczego nie dasz swoich wpisów bez dodawania tagów Ukraina i wojna? Lubisz #!$%@?ć ludzi?
@Glos_z_sali: tuba propagandowa Ukrainy na portalu ze śmiesznymi obrazkami przekształciła się w tag ze śmiesznymi obrazkami, uuu ooo aaa tak mi przykro xD


@marsellus smutne to jest, że jak grupa ludzi czymś się zainteresuje to zawsze musi powstać grupa niedorozwojow którzy będą tym pierwszym uprzykrzać życie. Po co stworzyć własny tag? Pewnie za trudne to jest dla tej drugiej grupy. #!$%@? mentalność Janusza z PRL, żeby tylko sąsiad miał gorzej.
Na wykopie syf jest na każdym tagu. Twoj wpis to żal dupy o wolskiego.


@bizonsky: Mam w #!$%@? wasze szczeniackie wojenki Wolski Bartosiak. Mało interesuje mnie opinia obu tych kolesi.
Mało mnie interesuje kolejna książka kolejnego wykopowego mejwena. Szukam informacji na temat wojny, a znajduję kretyńskie przepychanki o celebrytów i kolejne iteracje suchych "żartów". Więc se #!$%@? zróbcie osobny tag do swoich wysrywów jak cywilizowani ludzie, a nie śmiecicie. Czy to
@Glos_z_sali ale bredzisz, przeciez na tych tagach jest codziennie mnóstwo innych oftopow o które się jakoś nie przywalasz, jedyną osobą która robi tu wojenkę o wolskim udając że reszta na tagu jest merytoryczna jesteś ty
zasmiecasz tag o wojnie jakimś śmieciem, żeby zaspokoić swoją atencję. Jesteś agencyjna prostytutką z mentalnością PiSowca który musi #!$%@? swoje "mądrości" przy każdym temacie. Twoje wpisy to nic innego jak mix #!$%@? z Januszem pisowcem. Pytanie: dlaczego nie dasz swoich wpisów bez dodawania tagów Ukraina i wojna? Lubisz #!$%@?ć ludzi?


@uriel_ck:

Prostaku. Wykop to nie jest forum naukowe. Tag Ukraina, wojna nie jest zarezerwowany dla analityków wojskowych, strategów i innych geniuszy
@Thorrand ale się #!$%@? zesrałeś hahahaha. Jesteś tak głupi, że musisz wyzywać innych, bo nie rozumiesz, że są ludzie którzy nie lubią tych co robią śmietnik w internecie. Przez takich buraków jak ty, normalny człowiek musi przewertować kupę gówna które zostawiasz po sobie, żeby dotrzeć do wpisu który chciał przeczytać. Naucz się żyć w taki sposób, żeby innym nie przeszkadzać. I przestań śmiecić śmieciu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@uriel_ck:

Przecież to ty się zesrałeś i zacząłeś obrażać, prostaku :) A skoro w taki sposób przedstawiłeś się, to jakiego innego języka oczekujesz?

Przez takich buraków jak ty, normalny człowiek musi przewertować kupę gówna które zostawiasz po sobie, żeby dotrzeć do wpisu który chciał przeczytać


Mam to gdzieś :) Jak ci się nie podoba, to możesz dodać mnie na czarną listę. Ewentualnie (jak już wspomniałem) usunąć konto i zrobić całkowity wyjazd
Mam to gdzieś :) Jak ci się nie podoba, to możesz dodać mnie na czarną listę. Ewentualnie (jak już wspomniałem) usunąć konto i zrobić całkowity wyjazd stąd.

@Thorrand super podejście: jest tag w którym ludzie dyskutują na dany temat? Jestem agencyjna prostytutką i będę im tam #!$%@?ł co mi się podoba! Czemu? Bo nie umiem żyć w społeczeństwie.
Do lasów tez mam nie chodzić bo #!$%@?ą mnie śmieci? Czy mam w ogóle
Nie wiem o czym mówisz przychlaście :D Moja aktywność na wykopie jest raczej niewielka, i rzadko robię off-top.

@Thorrand taki off top robisz, a zesrałeś się jakbym twojej matce ubliżał. Serio jesteś śmieszny ¯_(ツ)_/¯