Wpis z mikrobloga

Przykład 1.

2 tyg uzytkowania s22 i nie mogę wyjść z podziwu, ze przez ostatnie kilka lat praktycznie rzecz biorąc chodziłem na rękach, używając tego śmiesznego Iphona.

Systemowy kalkulator z mozliwoscia podgladania historii, edycją literówek podczas wpisywania oraz zarąbisty konwerter. Mega praktyczne. I to jeden z wielu wielu przykładów, które będę opisywał kawałek po kawałku, pokazujący że Apple został na poziomie Lego Duplo.

Tak wiem, wy mozecie pobrać lepszy, platny ze sklepu xd. Też byłem młody i głupi. Dałem się nabrac na ten marketing applowski dla ograniczonych xd

Ajfoniarze zapraszam do srania sie w komentarzach

#android #apple #smartfon #androidboners
Pobierz wwkbt - Przykład 1.

2 tyg uzytkowania s22 i nie mogę wyjść z podziwu, ze przez ostat...
źródło: comment_1666116004BEqUjwp3fqchjp7WAF46As.jpg
  • 15
I to jeden z wielu wielu przykładów, które będę opisywał kawałek po kawałku

@wwkbt: czekam z niecierpliwością na następne przykłady. Pierwszy mnie mocno rozbawił, nie wyobrażam sobie po #!$%@? mi miałby być kalkulator z podglądem historii xDDD
Liczę na kolejne deal breakery.
@wwkbt: ja nie wątpię że zawsze znajdzie się jakis edgecase. Ale z perspektywy zwykłego użytkownika który raz na jakis czas musi coś szybko dodać, pomnożyć, czy procent sprawdzić, to nie jest nic szczególnie przydatnego.
@wwkbt: zawsze mnie bawi takie porównywanie XD ten kalkulator wygląda tak nieintuicyjnie, że mówi wszystko o androidzie. Ostatnio kupowałam 14 pro i przez chwilę przeszła mnie myśl czy może już te zamulone telefony dogoniły apple chociaż w kwestii intuicyjności i prędkości. Wystarczyło że flagowy samsung (najdroższy telefon z całej wystawy) zawiesił się podczas odblokowywania ekranu/pokazywania menu ( ͡º ͜ʖ͡º) a teraz widzę ten kalkulator z niesamowitą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybak17: hejka, na co zmieniłeś? Ile użytkowałeś? Dlaczego nie byłeś zadowolony? I kiedy to było, bo podobno aktualizacje dużo zmieniły w kwestii pracy na baterii.
Myślę nad kupnem, będę wdzięczny za feedback :)