Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestemkoksupotezny: Ja myslalem ze odkad daun dostal bana to ty tutaj wiedziesz prym w trollowaniu i atakowaniu innych jak myslisz dostaniesz perma szybciej niz wspomniany predzej kolega? czy znow moderacja nie bedzie reagowac i pozwoli Ci na trollowanie oraz pisanie #!$%@? przez kilka kolejnych lat?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestemkoksupotezny: Nie moja wina ze z wszystkich konsol na rynku xbox jest najgorsza opcja ¯\_(ツ)_/¯ za co mam Sony atakowac ze maja super Exy? ze sie swietnie sprzedaje? albo ze wprowadzaja jakies innowacje do konsol jak padzik czy VR? nie moja wina ze kiedy kupowalem xboxa to m$ zapowiedzial 20 exow z czego do dzisiaj wyszedl 1 tak samo jak nie moja wina ze ludzie nie chca kupowac ich konsoli.Przeciez patrzac
@sedziakalosz: Super exy xD najgorsza opcja xD Sam się wyjaśniłeś właśnie i pokazałeś jakim fanbojkiem jesteś. Nie jesteś lepszy od tego wyżej co ustawia prawdziwe twarze innych osób z wykopu. Ja gram non stop na xbox, bo najlepsze gry oferuje i nie mam potrzeby odpalać obecnie innych konsol, bo nic nie wychodzi ¯\(ツ)_/¯ Skoro gra trafia do XGP jak Scorn i Plague to po co mam odpalać Switch czy inną