Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi z jakimi wartościami się mogę spotkać na Hejto? Przejrzałem i wygląda ogarnięcie, lecz wolę się dopytać osób co siędza tam dłużej.
Zależy mi na tym aby to było ciekawe miejsce z ciekawymi informacjami a nie jak Lurker, który jest ogólnie porażką i pośmiewiskiem czy wykop którego większość contentu to płaczący nad sobą przegrywy i patologia.

#hejto #lurker #kiciochpyta #wykop #pytanie
  • 6
@tomciopaluh: No właśnie większość czasu po prostu przeglądam stronki z ciekawości - nie często komentuje. Głownie reddit i wykop, lecz czasem na wykopie jest taki syf że nie chce się zaglądać to tak się przyglądam temu hejto.
@achillesgrek No wiadomo 100% czysto nie jest i jest coś takiego jak wolność słowa więc jak ktoś tam chce się użalać nad soba to ma do tego prawo. Fajnie jak tam mimo wszyskto rzeczy
@matejss: stosunek lewaków do prawaków 5 do 1, kilku toksycznych wojowników (moja prawda jest najmojsza), niby coś tam próbują funkcjonalnościami, ale idzie to im jak krew z nosa, aha i sporo fanatyków wojny na ukrainie

Generalnie hejto i lurker to takie mniejsze wykopy z upośledzonym interfejsem. Moderację też mają #!$%@?ą.