Wpis z mikrobloga

Idea papieru toaletowego wielokrotnego użytku. Co o tym sądzicie mireczki? Czy w perspektywie drożejącego prądu i wody ma to jeszcze jakiś sens czy lepiej dać już sobie z tym siana i przejść na papier makulaturowy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polskiedomy #humorobrazkowy #inflacja #gospodarka #polska #heheszki
h.....4 - Idea papieru toaletowego wielokrotnego użytku. Co o tym sądzicie mireczki? ...

źródło: comment_1666094708SYtkYvld1cOztcjK9NxnK1.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@heterodewiant44:

Spoko, ale trzeba coś doprecyzować.

Polacy i inne północne nacje używają papieru w sposób niewłaściwy - rozsmarowują g---o na cienką warstwę i myślą, że to
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: To by się niczym nie różniło od kibla na jachcie, odkładasz papier do reklamówki obsrany a potem do pralki zamiast do kosza i tyle, nie widze problemu, jak ktoś się brzydzi gówna to lokaja może nająć do podcierania
  • Odpowiedz
@Jin: nie wiem czy próbowałeś kiedyś osuszyć dupsko papierem toaletowym ale roluje się i robią się takie obrzydliwe digidongi rodzyny że aż się odechciewa żyć. A weź to potem jeszcze oderwij to aż łzy lecą.
  • Odpowiedz
@Torgerd:

Wiem co masz na myśli, ale ja akurat próbowałem kiedyś poza domem użyć papieru namoczonego wodą zamiast mycia i mi się właśnie takie bizony porobiły :/
W domu mam ręcznik do tyłka.
Może np. Włosi mają mniej włosów w dupie - oto zagadka.
  • Odpowiedz
@Torgerd:

To wiem. Ale ich nie wolno wrzucać do muszli.
Z drugiej strony jak d--a czysta to można by wyrzucić do kosza.
Ale mi to obojętne bo w domu i hotelu mam ręcznik, a w gościach... coś się wymyśli.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: coś takiego jak wielorazowe ręczniki w dyspenserze już istnieje. Często na lotniskach to występuje. Wyciągasz coś takiego jak normalny ręcznik, tylko że nie zrywasz - a ta brudna część jest po kilkunastu sekundach "wciągana" z powrotem do podajnika. Zapewne po zużyciu całego czystego materiału, jest to wyciągane przez obsługę i sterylizowane. Problemem tu mogłoby tylko być jak zrobić wystarczająco praktycznie, żeby używać tego w formie papieru toaletowego. Ale może
nbsp - @heterodewiant44: coś takiego jak wielorazowe ręczniki w dyspenserze już istni...

źródło: comment_1666114888nbpk9E07ehgOsP99KvyR4M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz