Wpis z mikrobloga

Nie czaje sytuacji. Jakbym mial takie warunki ze mnie szarpia, bijo i ponizaja i mialbym prace to bym sie wyniosl w 10 minut i nigdy nie wrocil. Pewnie bicie, szarpanie i ponizanie to jakies wymysly tego mapeta.


@10minuteman: Tak możesz mówić tylko gdy nie masz depresji i jesteś w pełni sprawny. Jak nie masz siły, a często przemoc od dziecka właśnie tym skutkuje, to nie możesz często i iść umyć sobie
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik Gardzę żebraniem na swoje zachcianki na które można uczciwie zarobić idąc do pracy.
I oczywix, nie ma w tym nic nielgalnego ale skoro kogoś nie rusza sumienie ze ta kwota zamiast na jego "wyprowadzkę od rodzicow" mogłaby pójść na kogoś kto faktycznie tej pomocy wymaga to po prostu kimś takim gardzę.
Mam tak samo prawo do takiej opinii i tak do tego podchodzę. Ty masz prawo mieć inne zdanie w temacie
  • Odpowiedz
ze ta kwota zamiast na jego "wyprowadzkę od rodzicow" mogłaby pójść na kogoś kto faktycznie tej pomocy wymaga to po prostu kimś takim gardzę.


@grzesiu_id: czyli dalej chcesz rozporządzać cudzymi pieniędzmi? Masz nie dawać na Julkę, tylko na Grażynę?
  • Odpowiedz
to się po prostu wynosi.


@FrasierCrane: ta, pod most ¯\_(ツ)_/¯

Jezeli uwolnienie się od rodziców jest tak ważne, to naprawdę nie mogła w ciągu kilku miesięcy kilku k odłożyć?


@FrasierCrane: tego nie wiem, może jej ukradli i nie chce wyciągać takich brudów i woli się uniezależnić w ten sposób.

i sama przyznała, że była w szpitalu psychaitrycznym


@FrasierCrane: napisała też z powodu rodziców tam była a wtedy mogła nie
  • Odpowiedz
nazwisko w twoim nicku sugerowało że będziesz manipulował i kłamał i nie przeliczyłem się. Artykuł 212 KK dotyczy zniesławienia a wyrażenie które wypisałeś jest właśnie tym.


@aarahon:

Kto pomawiainną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia
  • Odpowiedz
I ktos bedac w pelni zdrowym i gotowym do pojscia pracy - Perfidnie ŻEBRZE w internecie.


@grzesiu_id: To tylko twoje zdania że jest to pełnia zdrowia. Wychowując się w takim domu wykształca się
- depresję
- nerwicę
- osobowość zależną
- wyuczoną bezradność

Idź, poczytaj o tym i dopiero "gardź". Jeśli uważasz, że to są objawy zdrowotności, które pozwalają normalnie funkcjonować, mieć siły i ogarnięcie no to okej, ale racji nie
  • Odpowiedz
Nie, nie jest


@Fan_Morawieckiego: artykuł 212 dotyczy ZNIESŁAWIENIA a twoje wyrażenie właśnie to robi. Nie manipuluj i nie kłam już.

Typowy lewak - zero pojęcia o czymkolwiek, nawet o języku polskim, tacy się nadają jedynie do żebrania w necie


@Fan_Morawieckiego: ja na razie to skończyły ci się argumenty i robisz wycieczki osobiste jak typowy pisowiec działający na korzyść ruskich ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
xDD


@grzesiu_id: Z 12 latkami (mentalnymi przynajmniej) nie ma co rozmawiać, nie?

W taki sposob da się sprowadzić każda jedna rzecz.


Nie da, bo nie każdy jeden ma depresję, wyuczoną bezradność, osobowość zależną i inne problemy, które skutkują brakiem możliwości skutecznego radzenia sobie. Czy też brakiem wiary w siebie, poczuciem winy i demotywacją - ogólnie upadkiem.

Na sam początek, szczególnie jak się nie ma wsparcia rodziców dostanie kasy jest okej. Potem
  • Odpowiedz
dla mnie jest to właśnie definicja żebractwa.


@aarahon: czyli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Jeśli jednak uważasz że nie to może wartą ją przytoczyć?


@aarahon: przecież ją już przytoczyłem. Ze strony sjp.pwn.pl:

żebrać

1. «prosić o jałmużnę; też: utrzymywać się z jałmużny»

2. «usilnie prosić o coś»


Tu masz dodatkowe wyjaśnienie z wiki:

Żebranie – proszenie w miejscu publicznym o dobrowolne wsparcie materialne bez oferowania czegokolwiek w zamian (np. towaru
  • Odpowiedz
Zacytowałem Ci te artykuł i wskazałem gdzie jest słowo pomówienie


@Fan_Morawieckiego: Najpierw odpowiem ci na to - jest tam również słowo "grupę" ale to nie artykuł o grupach a o zniesławieniu, a twoje wyrażenie jest również jest zniesławieniem.

Zacytowałem Ci te artykuł i wskazałem gdzie jest słowo pomówienie


@Fan_Morawieckiego: czemu najpierw wypominasz mi brak pojęcia o czymkolwiek po czym:
- twierdzisz że zacytowałeś artykuł a w rzeczywistości zacytowałeś paragraf
-
  • Odpowiedz
Nie rozporzadam niczymi pieniędzmi!!!


@grzesiu_id: a co oznacza to twoje powtórzone stwierdzenie?

ta kwota zamiast na jego "wyprowadzkę od rodzicow" mogłaby pójść na kogoś kto faktycznie tej pomocy wymaga


@grzesiu_id: przecież wyraźnie chcesz decydować, na kogo ktoś ma wydawać swoje własne pieniądze, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
czyli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.


@Nieszkodnik: albo Ty, zaraz się okaże który z nas ma rację.

przecież ją już przytoczyłem.


@Nieszkodnik: podałeś definicję słów "żebrać" oraz "żebranie" a mój spór z innym mirkiem odnosi się do słowa "żebractwa" czyli dokładnie do definicji rzeczownika "żebractwo" i według mnie podałem właściwą definicję tego słowa. Cóż, jestem taką osobą która gdy rozmawia z kimś o "żebractwie" to nie rozmawia z nim o
  • Odpowiedz
@cutecatboy: Ale czego ty oczekujesz od osoby z depresją i po pobycie w psychiatrycznym XD Może jeszcze ma swoją firmę postawić XD No nie. Najpierw stabilizacja i leczenie depresji.
  • Odpowiedz
Czasami mam ochotę zrobić zbiórkę na mustanga, żeby tym wszystkim księżniczkom co żebrzą i oszukują ludzi pękła dooOoo00pa
  • Odpowiedz
czemu najpierw wypominasz mi brak pojęcia o czymkolwiek po czym:

- twierdzisz że zacytowałeś artykuł a w rzeczywistości zacytowałeś paragraf

- zrobiłeś błąd pisząc "te artykuł"

- zrobiłeś błąd nie umieszczając rzeczonego słowa w cudzysłowie

- pomyliłeś się ponieważ w cytowanym tekście nie ma słowa "pomówienie" tylko "pomawia".


@aarahon: zacytowałem fragment artykułu w którym pojawia się słowo pomawia, czasownik od słowa pomówienie.
Rzeczone słowo pogrubiłem. W rzeczonym artykule ani raz się
  • Odpowiedz