Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Na szczęście każdy nagrywa w wysokiej rozdzielczości, a pamięć jest droga + zawalona zdjęciami bombelka, więc mało kto jest w stanie nagrać taki długi filmik
  • Odpowiedz
Albo filmy z wesela


@RandyBobandy:

Ktoś jeszcze robi filmy na weselu? Jaka tu jest logika? Nikt tego nie ogląda, a sam materiał jest kompromitujący, bo przecież nie jesteśmy latynosami, żeby nas muzyka niosła.

Zdjęcia to co innego - fotograf może ich sieknąć XXXX, trochę obrobić, żeby się komuś czoło od potu, czy podbródek od rosołu nie świeciło i zawsze można wybrać kilka zdjęć dla każdej osoby. I te zdjęcia dla
  • Odpowiedz
@inozytol: bo tych filmów nie ogląda się jak każdej innej produkcji, tylko siadasz sobie z gośćmi którzy byli na weselu, odpalacie piwko, wódeczke co tam chcecie, a to leci w tle z przerwami na "#!$%@? JAKA MINE ZROBILES XD" albo "NO JA TUTAJ JUŻ MIAŁEM GRUBO". Dla mnie bardzo fajny urozmaicacz xD
  • Odpowiedz
Dla mnie bardzo fajny urozmaicacz xD


@Ofkors_pl:

Ja tam wolę jakiś lekki film w takiej sytuacji. Efekt taki sam, a nie wydaję grubej kasy na kamerzystę.

No ale jeżeli ktoś chce, to ja nikomu nie zabraniam.
  • Odpowiedz
@inozytol:
Ja do tego piję tylko

Ktoś jeszcze robi filmy na weselu? Jaka tu jest logika? Nikt tego nie ogląda, a sam materiał jest kompromitujący, bo przecież nie jesteśmy latynosami, żeby nas muzyka niosła.


Nieprawdą jest, że nikt tego nie ogląda, poza tym film jest tak samo dobrą pamiątką jak zdjęcia imo
  • Odpowiedz
Ktoś jeszcze robi filmy na weselu? Jaka tu jest logika? Nikt tego nie ogląda


@inozytol: jak poszedłem do znajomych na wódeczkę to puścili film z ich wesela i tak zmarnowaliśmy godzinę na oglądanie tego szajsu. Znaczy oni się podniecali, ale no dajcie spokój. Wiem, jak wyglądam #!$%@? i bez tego filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inozytol: najpierw przygotowania w domu młodego, młodej, potem droga do kościoła żeby było widać kto jak przystroił auto, potem godzinna msza praktycznie w całości xD
a na weselu moje ulubione ujęcia, jak kamera leci wzdłuż stołu i zmieszani goście z błyszczącymi czołami podnoszą wzrok znad talerza, trzymają łyżkę/widelec
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: nigdy się z tym nie spotkałem. Znowu jakieś urojenia incela co nigdy dzieci mieć nie będzie.
Ja filmiki z moim 3 letnim synem oglądam z nim bo je bardzo lubi. Czasem sobie całą rodzina oglądamy zdjęcia bo to fajny czas wspomnień. Ale co moze o tym wiedzieć samotny toksyk z piwnicy
  • Odpowiedz
@inozytol: serio??? Moja jebnieta siora robiła zdjęcia na pogrzebie dziadka. Dziadek w trumnie , trumna w drodze na cmentarz pogrzeb itp. a potem całej rodzinie to wysłała. Matka prawie zawału dostała jak to zobaczyła
  • Odpowiedz
tylko siadasz sobie z gośćmi którzy byli na weselu, odpalacie piwko, wódeczke co tam chcecie, a to leci w tle z przerwami na "#!$%@? JAKA MINE ZROBILES XD"


@Ofkors_pl: ja #!$%@?ę, zmęczyłem się samym opisem takiej imprezy. Chyba bym #!$%@?ł jakbym miał znajomych dla których sposobem na spędzanie wolnego czasu jest walenie wódy z filmem z wesela w tle (czy dzieckiem z grzechotką). Już chyba patostreamy są bardziej ambitne.
  • Odpowiedz