Wpis z mikrobloga

Albo filmy z wesela


@RandyBobandy:

Ktoś jeszcze robi filmy na weselu? Jaka tu jest logika? Nikt tego nie ogląda, a sam materiał jest kompromitujący, bo przecież nie jesteśmy latynosami, żeby nas muzyka niosła.

Zdjęcia to co innego - fotograf może ich sieknąć XXXX, trochę obrobić, żeby się komuś czoło od potu, czy podbródek od rosołu nie świeciło i zawsze można wybrać kilka zdjęć dla każdej osoby. I te zdjęcia dla tej
Dla mnie bardzo fajny urozmaicacz xD


@Ofkors_pl:

Ja tam wolę jakiś lekki film w takiej sytuacji. Efekt taki sam, a nie wydaję grubej kasy na kamerzystę.

No ale jeżeli ktoś chce, to ja nikomu nie zabraniam.
Ktoś jeszcze robi filmy na weselu? Jaka tu jest logika? Nikt tego nie ogląda


@inozytol: jak poszedłem do znajomych na wódeczkę to puścili film z ich wesela i tak zmarnowaliśmy godzinę na oglądanie tego szajsu. Znaczy oni się podniecali, ale no dajcie spokój. Wiem, jak wyglądam #!$%@? i bez tego filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek: nigdy się z tym nie spotkałem. Znowu jakieś urojenia incela co nigdy dzieci mieć nie będzie.
Ja filmiki z moim 3 letnim synem oglądam z nim bo je bardzo lubi. Czasem sobie całą rodzina oglądamy zdjęcia bo to fajny czas wspomnień. Ale co moze o tym wiedzieć samotny toksyk z piwnicy
tylko siadasz sobie z gośćmi którzy byli na weselu, odpalacie piwko, wódeczke co tam chcecie, a to leci w tle z przerwami na "#!$%@? JAKA MINE ZROBILES XD"


@Ofkors_pl: ja #!$%@?ę, zmęczyłem się samym opisem takiej imprezy. Chyba bym #!$%@?ł jakbym miał znajomych dla których sposobem na spędzanie wolnego czasu jest walenie wódy z filmem z wesela w tle (czy dzieckiem z grzechotką). Już chyba patostreamy są bardziej ambitne.