Wpis z mikrobloga

Chciałbym oglądać ten sezon NBA, kupiłbym NBA pass żeby potworki oglądać, ale szczerze jakoś nie mam swojej ulubionej drużyny.

Jak zainteresowaliscie się NBA, a tym bardziej kibicowaniem drużynowym?
#nba
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyrese: ja jak wróciłem do NBA na studiach to po prostu oglądałem co ciekawsze mecze. Po jakimś czasie miałem faworytów ze względu na zespół, koszulki itp. A po czasie i poczytania historii padło na jedna drużynę której kibicuje do dziś i mam 5 Jersey :)
  • Odpowiedz
@Tyrese: @Deska_o0: podobnie, bo mj, Shaq, iverson, a następnie LBJ, ale po drodze było mnóstwo pomniejszych, pozornie nieistotnych rzeczy. Dla każdego coś innego. Logo raptors czy charlotte/new orleans hornets. Albo koszulki po prostu były zajebiste. Internet był w wiaderkach, więc jak ktoś miał filmiki top akcji to się jarałeś wszystkim co widziałeś i sobie wybierałeś co Ci się podoba najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iAmTS: Współczuje Danny Ainge'a. Jako wieloletni kibic Celtics równolegle trzymałem kciuki w ostatnich sezonach za Jazz aby weszli do finałów. Team bardzo ciekawie był poukładany, a do tego mój ulubieniec Mitchell i Gobert, którego też bardzo cenie. Psuł w Celtics poszedł do Jazz i zrobił wymiany za pół darmo. Cavs będa czarny koniem z Mitchellem.
  • Odpowiedz
@Tyrese: Ja kupowałem league passa odnawiającego się co miesiąc ale z tego co wiem zmieniły się pakiety bo software zaczął robić micrasoft. Zainteresowałem się NBA poprzez brata w 1995 roku gdy był boom na NBA. Było w tv , gazety jak Magic Basketball, Pro Basket, karty NBA i generalnie każdy grał w kosza. Najpirw kibicowałem zawodnikom tj Rodman, Shaq, Garnett, Reggie Miller, Glen Rice, Spreewell. Potem jarałem się Lakers za
  • Odpowiedz
Miałem jeszcze etap trzymania kciuków za Mavericks na zachodzie, a szczególnie uwielbiałem Dirka. Od czasów ich pierwszego przegranego finału NBA z Heat.
  • Odpowiedz