Wpis z mikrobloga

Chciałbym oglądać ten sezon NBA, kupiłbym NBA pass żeby potworki oglądać, ale szczerze jakoś nie mam swojej ulubionej drużyny.

Jak zainteresowaliscie się NBA, a tym bardziej kibicowaniem drużynowym?
#nba
  • 26
@Tyrese: oglądam od czasu do czasu, tak jak zagraniczne ligi piłkarskie, nie mam swojej ulubionej zagranicznej drużyny w niczym, zazwyczaj kibicuje słabszym / tym co są niżej w tabeli czyli jak gra Pilzno z Barcą to kibicuję Viktorii Pilzno xD
szczerze jakoś nie mam swojej ulubionej drużyny.


@Tyrese: Mirku, nikt tego nie sprawdza, możesz oglądać nie posiadając takowej, wystarczy że lubisz oglądać koszykówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym roku jest choćby Spurs posiadające Juliusza które będzie szorowalo dno tabeli a które będę oglądał

Jak zainteresowaliscie się NBA


@Tyrese: bird vs magic, potem MJ, potem Shaq, następnie LBJ
@Tyrese: U mnie zaczęło się od gry nba live 2005 gdzie spodobały mi się koszulki Lakers, przez co Kobe stał się moim ulubionym koszykarzem, a tak od około 2.5 roku ogladam nba w miarę stale i właśnie pozostała sympatia do Jeziorowców u mnie
@Tyrese: nie oglądaj tego w tym roku, to tankująca drużyna.

To juz bym polecał jakąś Minesotkę, Golden state zawsze fajne, chociaż na łatwiznę bo mistrz. Milwaukee to też bandwagon, zależy czego szukasz. Philadelphia i Boston ok.

Z młodych gniewnych to wykopki będą cię namawiać na Dallas ale się nie zgódź, to frajernia.

Ja bym chyba nie wsiąkł w nba gdyby nie 2k16 i ziomek. Najpierw zajarałem się koszykówką a potem ligą.