Wpis z mikrobloga

Jadę dzisiaj w niespodziankowy wyjazd w góry z okazji #urodziny bo mam za kilka dni () nie wiem nawet gdzie, musiałam się tylko spakować, cieszę się strasznie

Mam zamiar znaleźć łysiczki i chociaz z kilka borowików na bigos wegański, umiem rozpoznawać tylko je tak naprawdę XD ostatnio chciałam znaleźć ale było już za pozno i wszędzie były tylko pokopane trujaki (ktoś kopał je żeby odwrócić i zobaczyć pod spodem jakie są i zostawił tylko takie XD)
Nigdy nie zbierałam łysiczek i nie wiem nawet czy znajdę, ale jak ktoś ma jakies konkretne porady, to chętnie przyjmę, mam nadzieje ze nie będę się musiała bić z ćpunogitarzystobębniarzośpiewakami ze starówki z jakiegoś Zakopca o nie

#gory #chwalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #narkotykizawszespoko #grzyby
  • 2
@czaszkopranie: pastwiska, kępy traw tam.szukac, są bardzo małe, często ciężko je zauważyć idąc wyprostowanym, jak znajdziesz to z kciuka, palca wskazującego i środkowego robisz stożek i od góry naciskasz przygniatając trawy, czapka wchodzi w środek i podejmujesz grzybka. Jakby się ktoś pytał to szukasz drona bo gdzieś spadł ci tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)