Wpis z mikrobloga

Co za jełop wymyślił żeby na stronie ksiąg wieczystych przycisk zaraz obok miejsca do wpisania jej numeru, ZEROWAŁ formularz a nie wyszukiwał. Przecież każdy normalny człowiek klika wyszukaj zaraz po wypełnieniu jakiegokolwiek pola. To tak jakby w wyszukiwarce google był przycisk wyczyść a nie wyszukaj, po kiego #!$%@? taka funkcja w ogóle jest... Kompletnie nieintuicyjne i #!$%@?ące bo jeszcze numer księgi trzeba wpisywać na 3 części i nie można sobie wkleić całego ze schowka

#zalesie #it #uxdesign
PanCzapeczka - Co za jełop wymyślił żeby na stronie ksiąg wieczystych przycisk zaraz ...

źródło: comment_1666008423dwWzAeJ90iF5ZJVrbu5UGk.jpg

Pobierz
  • 31
@PanCzapeczka: ja korzystałam ostatnio na telefonie, więc sobie powiększyłam te okienka do wpisywania i nawet nie widziałam napisu wyczyść i kliknęłam, myślałam, że to enter... Wpisałam jeszcze raz i znowu odruchowo go wcisnęłam, bo jest najbliżej ()
@Adam_Hilter: @mazaken: w dodatku numer poprawny z perspektywy samej cyfry kontrolnej nie oznacza, że jakieś dane się znajdzie

ale fakt, zgadywanie jest bajecznie proste, system jest od lat wadliwy, więc wszyscy kradnący dane mają jak w bajce
@grap32: to nie ja pisałem o captchy tylko @Luigi93

a do @Luigi93: captcha jest tylko jak wykryje za dużo ruchu, ruch z podejrzanych IPków, itd. Natomiast na captche też są sposoby. Rozwiązywanie Googlowych captcha kosztuje $3 za 1000 "wyzwań" (cennik z 2captcha.com) - ba, jak chcecie to możecie sami zarejestrować się na 2captcha jako "robotnicy" i zobaczyć jak to wygląda.

Być może konkurencja ma taniej, nie wiem, ja tylko z