Wpis z mikrobloga

Witam. Przyjaciel 62lvl, fachowiec od wykończenia wnętrz, farby i gipsy przez większość życia, dostał parę miesięcy temu wysypki na dłoniach. Udał się do lekarza medycyny naturalnej, został potraktowany dietą, ziółkami, biorezonansem, niestety nie przyniosło to poprawy a nawet przez ten czas postąpiło dalej i na dłoniach ma spękaną skórę, na dodatek skazy posuwają się dalej nad nadgarstek i oraz pokazały się w okolicach kostek u nogi. Nie pomogła maszyna do biorezonansu za 4200 cebulionów którą postanowił kupić na własność.
W zasadzie nie wiem co mogę uzyskać pisząc o tym tutaj o tym, bo temat nakreśliłem tylko z grubsza, może więc ktoś z was przynajmniej poleci do kogo się teraz z takim tematem zwrócić? Zdrowie jest najważniejsze więc pieniądze tutaj nie grają roli, istnieje więc coś takiego jak "najlepszy" dermatolog w Polsce? Może jakaś serwinka? Niestety ta z Tarła nie zajmuje się problemami skórnymi.

#zdrowie #dermatologia #medycyna #luszczyca #skora #lekarz #lublin
  • 34
  • Odpowiedz
Być może to uczulenie, z tego co mówisz to może się skończyć pobytem w szpitalu i lekach sterydowych. Bąble na nadgarstkach i popękane dłonie, widziałem coś takiego już
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: Mam nadzieję, że to bait, a jeśli nie, to powiedz koledze, że "lekarz medycyny naturalnej" to oksymoron i żeby przestał świrować pawiana, chyba, że chce podcierać dupę łokciem
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: To może być infekcja bakteryjna powinien wykonać test CRP(50zł w aptece). Doksycyklina mogłaby pomóc(nie jestem lekarzem) to najbardziej uniwersalny antybiotyk.
Do tego jeśli to uczulenie telfexo(albo 1.5 tabletki allegry = to samo co telfexo, która jest dostępna bez recepty) mogłoby pomóc w tym przypadku.

Nie jestem lekarzem ale poleciłbym mu badać się w tym kontekście.
  • Odpowiedz