Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@aegispolis nie wiem, kilka razy w temacie laptopów takie wpisy widziałem. Zapewne trafi się raz na tysiąc jak nie więcej, wadliwy egzemplarz i potem ludzie napędzają spirale, że taka wada jest powszechna xD
@Tratak: miałem przypdek nie tak dawo, mabcook air pro i naklejka do zakrywania kamerki xD Jedno dwa zamknięcia spowodowały pęknięcie ekranu. Żadnych folii, zainwestuj w sprżęone powietrze i ścierki do okularów takie małe .
@mirekwirek: @Tratak: To bym się nie spodziewał po laptopach w tej półce cenowej. Fakt, że przez ostatnie lata korzystałem raczej z lepszych konkurencyjnych modeli (Thinkpady od Lenovo, albo Dell XPS), ale takich jaj tam nie było. No, chyba że ktoś wyhoduje kilka milimetrów brudu na klawiszach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@aegispolis ale ja sam nie wiem jak często to się dzieje, po prostu ktoś kiedyś o tym na wykopie wspomniał xd

Ale znając tutejsze oraz ogólne upodobania ludzi do wyolbrzymiania, w cale bym się nie zdziwił, jakby to był na prawdę marginalny problem (i taki zapewne jest)