Wpis z mikrobloga

ostatnio była pani senior deweloper, która chciała się podłączyć do dosłownie tej samej bazy co ja - na nic zdały się tłumaczenia, że moja baza to taka z kontenera Dockerowego i potrzebuje własnej

dzisiaj przyszedł czas na regulara, który nie rozróżnia JRE i JDK czego efektem jest, że nie potrafi zainstalować sobie Javy na własnym komputerze

nie mam siły do tej roboty

#java #programista15k #nieprogramowanie #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
@whoru: Ja miałem typa co nie wiedział jak się paramsy dodaje w ścieżce w URL, w sensie każdy próbował dodawać przez dodanie pytajnika wcześniej. No i nie wiedział co to GET jest. No ale to tester był.
  • Odpowiedz
@yggdrasil: nie wiem, jestem frajerem na to wychodzi. Marzy mi się raz robota, gdzie ja mogę uczyć się od innych i inni ode mnie. Marzenia ściętej głowy.
  • Odpowiedz
@whoru: xD to jak u mnie kiedy frontendowiec nie umie sobie nic skonfigurować na #!$%@? projekcie/aplikacji nad którą pracuje z 4 lata.

To jak k**** żeś sprawdził czy to co poprawiłeś działa jak nawet sobie tego środowiska nie umiesz ustawić, ciekawy jestem.
  • Odpowiedz
nie wiem, jestem frajerem na to wychodzi. Marzy mi się raz robota, gdzie ja mogę uczyć się od innych i inni ode mnie. Marzenia ściętej głowy.


@whoru: no to przecież połowa marzenia spełniona

Ale ta pierwsza część jest zdecydowanie ważniejsza
  • Odpowiedz
To mnie nawet na rozmowę na juniora nie dopuszczą bez znajomości 3 języków z rodziny JVM, Springa, Spring Cloud, K8s, Dockera, Hibernate'a, Gradle'a, Jenkinsa, PL/SQL, MongoDB, JUnit, AssertJ, Mockito, Prometheusa, Cucumber, ElasticSearcha, Cassandry, Kafki, RabbitMQ, Mavena, AWS-a, Micronaut, Terraform, składni TypeScriptu. Regular/senior to jednak inny poziom xD
  • Odpowiedz