Wpis z mikrobloga

@Nemayu:

Skoro kobietom trudniej zbudować mięśnie to ich osobiste doświadczenie budowania mięśni jest bezwartościowe

Ciężko dyskutować z kimś kto uważa, że zdanie jak wyżej jest logiczne i ma tak głęboki sens że zamyka dalszą dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Pantegram:
Napisałeś:

Nie mają pojęcia bo same nie ćwiczą siłowo na ogół (chociaż na szczęście to się powoli zmienia), a jak już ćwiczą to ich celem nie jest jak największa rozbudowa muskulatury, poza kobiecymi kulturystkami które są jakimś totalnym marginesem...


To jest zupełnie idiotyczne podejście i właśnie twoja
  • Odpowiedz
@StdPtr: > w sumie ten komentarz oddaje coraz częstszy problem u bab. Widziałem film jakiejś typiary psycholog i mówiła że to chyba nazywa się "cechy przeciwstawne"(nie pamiętam) czyli takie które wzajemnie się wykluczają i już psychologowie zauważyli, że jest to coraz popularniejszy problem u kobiet które chcą np. faceta odpowiedzialnego i poważnego ale jednocześnie żeby był szalonym smieszkiem; twardego i męskiego ale jednocześnie wrażliwca itp itd..

@StdPtr: to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChickenDriver: ooo to jeszcze za czasów gimnazjum, jakie piękne były lekcje matematyki w poniedziałek rano jak przychodziła taka wytarmoszona po nocy, stary musiał wtedy dać jej jazzu, całkiem inna kobieta po zastosowaniu magicznej różdżki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
No prosisz o przykład. Wrzuc zdjęcie, a ja powiem Ci, czy to make up, czy no make up. :P


@nvmm: Chodziło mi o przykład facetów którzy nieironicznie wrzucają takie zdjęcia z takimi komentarzami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz