Wpis z mikrobloga

@StdPtr: już nie mówiąc o tym że fizycznie nie ma tyle czasu w tych 20kilku latach by nauczyć się tych wszystkich rzeczy które laski wymagają. (Prosty koszt alternatywny. Jeśli czytasz książki to nie oglądasz tyle seriali, jeśli ćwiczysz na siłowni to trudno tyle pracować i studiowac jednocześnie do tego nie każdy musi LUBIĆ robić te wszystkie rzeczy). Polecam zrezygnować z Pogoni za 5% kobiet które chcą wszystkiego na raz bo
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: jak czytam takie wysrywy to się zastanawiam czy was ojcowie pasem lali i dawali "wujkowi" na wychowanie seksualne i do księdza na przeziębienie że takie poglądy na temat kobiet macie.


Tak było a co? Ojciec jest w kole różańcowym do dzisiaj i mówi 3 różańce dziennie

Nie nauczył mnie niczego xD musiałem sam
  • Odpowiedz
w sumie ten komentarz oddaje coraz częstszy problem u bab. Widziałem film jakiejś typiary psycholog i mówiła że to chyba nazywa się "cechy przeciwstawne"(nie pamiętam) czyli takie które wzajemnie się wykluczają i już psychologowie zauważyli, że jest to coraz popularniejszy problem u kobiet które chcą np. faceta odpowiedzialnego i poważnego ale jednocześnie żeby był szalonym smieszkiem; twardego i męskiego ale jednocześnie wrażliwca itp itd..


@StdPtr: to sa poprostu konflikty wewnetrzne
  • Odpowiedz
Taaa. Kobiety nauczycielki to było coś najgorszego, bo przenosiły właśnie swoje negatywne emocje z domu. Faceci potrafili oddzielić życie osobiste od zawodowego.


@eli_eli_lema_sabachthani:

w sumie ten komentarz oddaje coraz częstszy problem u bab. Widziałem film jakiejś typiary psycholog i mówiła że to chyba nazywa się "cechy przeciwstawne"(nie pamiętam) czyli takie które wzajemnie się wykluczają i już psychologowie zauważyli, że jest to coraz popularniejszy problem u kobiet które chcą np. faceta odpowiedzialnego i poważnego ale jednocześnie żeby był szalonym smieszkiem; twardego i męskiego ale jednocześnie wrażliwca itp
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Pewnie jesteś jeszcze dzieckiem, albo kobietą więc tożsame.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż w dłuższym związku kiedy motylki wylecą z brzucha prędzej czy później dojdzie do konfliktu interesów. Kobieta świadomie lub podświadomie będzie chciała zdominować partnera- i tutaj właśnie dochodzi do sytuacji, gdy najlepszą opcją jest dominacja mężczyzny ponieważ kobiety bardziej kierują się emocjami i nie potrafią przyznać się do błędów, oraz ponosić konsekwencji- dlatego najlepiej
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: w sumie ten komentarz oddaje coraz częstszy problem u bab. Widziałem film jakiejś typiary psycholog i mówiła że to chyba nazywa się "cechy przeciwstawne"(nie pamiętam) czyli takie które wzajemnie się wykluczają i już psychologowie zauważyli, że jest to coraz popularniejszy problem u kobiet które chcą np. faceta odpowiedzialnego i poważnego ale jednocześnie żeby był szalonym smieszkiem; twardego i męskiego ale jednocześnie wrażliwca itp itd..


@StdPtr: to wszystko
  • Odpowiedz
A kto powiedział że to musi się wykluczać?

Można być odpowiedzialnym ale bez kija w dupie i lubić rozrywkę. Czy jeśli ja lubię pizzę to wyklucza to lubiebie lodów?


@AlienFromWenus: A ta jak zwykle nic nie kuma.

Chodzi o to, że kobiety domagają się zbyt wielu wyważonych cech u mężczyzn. I to normalne, że ludzie szukają kogoś wyważonego, jest tylko jeden problem....to podchodzi pod szukanie ideału ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel:

W takim związku nie ma żadnej współpracy, jest tylko facet myślący że wyżej sra niż doopę ma, pewny swojej racji, który nawet fakty zaneguje, bo nie ma takiej wiedzy w jakimś zakresie co jego partnerka, ale uj, ważne że to facet więc ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko potem trzeba ponosić konsekwencje jego wyborów, często złych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Wszystkie badania pokazują że w krajach gdzie kobieta jest traktowana na równi z człowiekiem, dzietność potwornie spada. Kobiety najlepiej czują się i są najbardziej skore do reprodukcji w relacji w której mają minimalne prawa, dzięki czemu mają też minimalną odpowiedzialność i mogą się czuć bezpieczne oraz zaopiekowane
  • Odpowiedz