Wpis z mikrobloga

@pietryna123: Z nowych nieruchomości, to niestety niebardzo, nawet wolnostojące domy z 5 i więcej sypialniami są budowane na miniaturowej działce przez dewelopera..... jedynie coś z 30 - 40 letnich i starszych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motoinzyniere: nie ogarniam po co ten mały płotek dzieli ogród bermudzkich i Twoich znajomych na pół? Pierwszy raz taki cud techniki widze. Choć i tak szacun że trawnik chociaz zrobili, czesto widzialem ze zostawiaja fajną ziemie budowlaną i dzialaj człowiek sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@motoinzyniere a jak inaczej mieli rozwiązać ten ogródek jeżeli droga/linia zabudowy się załamuje i sam teren jest w spadku więc w połowie ogródka trzeba walnąć murek oporowy i płotek bo inaczej urzędasy by się zesraly, że ktoś spadnie z 40cm i się zabije? Miałem w podstawówce geometrię i chyba nie da się inaczej.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: może jestem dziwny, ale pierwsze co bym zrobił to ciasto + flaszka i idziemy do sąsiadów pogadać, żeby zrobić optymalizację i połączenie ogrodów w jeden większy, wspólny ale użyteczny, bo tak osobno to sensu nie ma zupełnie.
  • Odpowiedz
  • 10
@motoinzyniere:

Moje kury mają więcej
A pewno grubo ponad połowa ludzi nie ma w ogóle.
Nie zesrajcie się wszyscy, ja bym się cieszył jakbym miał chociaż taki ogródek, grilla bym sobie trzymał, robiłbym sobie burgerki i steki na węglu świeżutkie, niestety mieszkam w bloku, jak pewnie 90% wykopków wyśmiewających "patodeweloperke" i sobie mogę co najwyżej pomarzyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adriano30: myślę, że to nie są domy jednorodzinne tylko mieszkania w jednym budynku i każde z nich ma kawałek swojego ogródka. Niedaleko mnie tak mają, ludzie mieszkający na górze idą do swojego ogródka przez ogródek sąsiadów na dole xD
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: miałem taki ogródek w Londynie, to był ten większy w porównaniu z sąsiadami. Tam przez nasz czas mieszkało z sześć osób i był pełen zakres od luzu, bo nie używali ogrodu po zastawienie każdego centymetra.
Jak ktoś nie używa ogrodu to pewnie będzie tańsza chałupa z uwagi na jego powierzchnię i profit
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: Dla mnie ogróek to nie miejsce na pielęgniacje roślinek i inne zajmujące czas bajery a miejsce na altankę, grilla, basen 5,50x112 oraz miejsce by z dzieciakami na trawie popuszczać frisbee, pokopać w piłkę, zagrać w siatkówę. Nic więcej mi nie potrzeba :P
Wtedy mamy fajny ogródek którym nie musimy się dużo zajmować - robot kosi trawę a my raz na kilka lat malujemy altankę + na zimę chowamy rzeczy
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: w UK jest tak brzydko, jakim cudem ludzie chcą tam żyć? XD Nie dość, że angole to podludzie to jeszcze jest tam zbiór najgorszego sortu Polaków, Litwinów i Ruskich. Kierownica nie po tej stronie, jeżdżą w drugą stronę, inne gniazdka, krany gdzie strumień wody nie łączy się (wrzątek z zimną) XD a do tego system imperialny zamiast metrycznego. A no i teraz wyszli z UE to trzeba paszport i
  • Odpowiedz