Wpis z mikrobloga

Ale mam teraz zrytą banię, o kura stary.
90% sukcesu w życiu to wiedzieć kim chcesz być.
Już trochę żyję i widzę ludzi którzy wcześniej robili coś wtedy nieistotnego ale zgodnego ze swoją pasją, albo po prostu uważali się za kogoś kim jeszcze nie są.
Ich sukces po latach ma ratio 100%, kompletnie jestem zaskoczony. Zostali tym kim chcieli bo wiedzieli kim są, dokonali tego co chcieli bo chociaż udawali tego kim chcą być, znaleźli partnerów na pierwszy rzut oka niemożliwych do znalezienia.
Wy #przegryw po prostu nie wiecie kim chcecie być, równacie siebie samych do dołu a tak naprawdę nie chcecie być przegrywami.
Nikt z nas tak naprawdę nie chce być nikim. Tkwiąc w zgubnych nałogowych rutynach jest się nikim. Po co się pogarszać, po co cierpieć?
Pytanie ,,kim jestem" jest tak naprawdę bardzo trudne. Weź kartkę i napisz odpowiedź na to pytanie, to będzie ćwiczenie.
Zastanów się jeden z drugim kim chce być i od rana do roboty.
#psychologia
Pobierz sprawca_komfortu - Ale mam teraz zrytą banię, o kura stary.
90% sukcesu w życiu to w...
źródło: comment_1665964401Ibtja00aQbwrST482QAoof.jpg
  • 6
@sprawca_komfortu: ja chciałem być przegrywem i zostałem. Nigdy nie lubiłem normickiego życia, cieszy mnie samotność i cisza, spokojne #!$%@? u Janusza za minimalną. Nienawidziłem chodzić do szkoły, uczyć się, spotykać znajomych, a teraz se żyje w odosobnieniu, jak potrzebuje z kimś popisać to pisze na internecie, bo nie chce mi się z nikim widywać. Super czuję się każdego dnia, można powiedzieć że wygryw w przegrywie, ale ja to choruje na fizyczne
@sprawca_komfortu: > "Zastanów się jeden z drugim kim chce być i od rana do roboty."

Z całym szacunkiem ale ja już sobie 25 lat temu odpowiedziałem kim chce być. I choćbym na uju stawał i tak nie będę bo nie przejdę komisji lekarskiej. No i co? Zostało mi #!$%@? u janusza za nieco ponad minimalną.
@Wazdusciel: nie wiem, możesz się #!$%@?ć na drzewie tym superautem albo mieć za ojca super przedsiębiorce psychopatę przez którego będziesz musiał uciekać z domu bo ma takie ego, albo jest też szansa na problemy z narkotykami bo masz hajs
@interpenetrate: xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd no i naczej sie nie da tego skomentowac co napisałes to nie wiedziałem ze nadmiar hajsu drogie auto to jakies problemy 2/10 ten twój bait